Regionální přebory jednotlivců 2008/2009-mládež | ||||
Region Kutná Hora | ||||
Konané 23.11.2008 v Malešově | ||||
Seznam účastníků | ||||
r.nar. | oddíl | d-dívka | ||
1 | Baroch Martin | 1996 | Sokol Malešov | |
2 | Bednář Libor | 2000 | Sokol Malešov | |
3 | Bláha David | 1998 | Sokol Malešov | |
4 | Kepka Jaroslav ml | 2001 | Sokol Malešov | |
5 | Kepka Kakub | 1995 | Sokol Malešov | |
6 | Škrobák Miloš | 1997 | Sokol Malešov | |
7 | Vlček Roman | 1996 | Sokol Malešov | |
8 | Vlčková Hana | 1996 | Sokol Malešov | d |
9 | Výborný Petr | 1996 | Sokol Malešov | |
10 | Gregor Patrik | 2000 | Olympia KH | |
11 | Pecinová Martina | 1995 | Olympia KH | d |
12 | Kundrát Filip | 1996 | Sokol Chlístovice | |
13 | Martínková Lucie | 1998 | Sokol Chlístovice | d |
14 | Sojka Tomáš | 1995 | Sokol Chlístovice | |
15 | Sojková Jitka | 1998 | Sokol Chlístovice | d |
16 | Strnadová Kateřina | 1998 | Sokol Chlístovice | d |
17 | Zich Milan | 1995 | Sokol Chlístovice | |
18 | Pícha Pavel | 1994 | Sokol Uhlířské Janovice | |
19 | Švarc Ondřej | 1996 | Sokol Uhlířské Janovice |
Regionální přebory jednotlivců 2008/2009-mládež | |||||
Region Kutná Hora | |||||
Konané 23.11.2008 v Malešově | |||||
Seznam účastníků | |||||
Pecinová Martina | 1995 | Olympia KH | d | starší žákyně | |
Vlčková Hana | 1996 | Sokol Malešov | d | starší žákyně | |
Martínková Lucie | 1998 | Sokol Chlístovice | d | starší žákyně | |
Sojková Jitka | 1998 | Sokol Chlístovice | d | starší žákyně | |
Strnadová Kateřina | 1998 | Sokol Chlístovice | d | starší žákyně | |
Pícha Pavel | 1994 | Sokol Uhlířské Janovice | starší žák | ||
Kepka Kakub | 1995 | Sokol Malešov | starší žák | ||
Sojka Tomáš | 1995 | Sokol Chlístovice | starší žák | ||
Zich Milan | 1995 | Sokol Chlístovice | starší žák | ||
Baroch Martin | 1996 | Sokol Malešov | mladší žák | ||
Kundrát Filip | 1996 | Sokol Chlístovice | mladší žák | ||
Švarc Ondřej | 1996 | Sokol Uhlířské Janovice | mladší žák | ||
Vlček Roman | 1996 | Sokol Malešov | mladší žák | ||
Výborný Petr | 1996 | Sokol Malešov | mladší žák | ||
Škrobák Miloš | 1997 | Sokol Malešov | mladší žák | ||
Bláha David | 1998 | Sokol Malešov | mladší žák | ||
Bednář Libor | 2000 | Sokol Malešov | mladší žák | ||
Gregor Patrik | 2000 | Olympia KH | mladší žák | ||
Kepka Jaroslav ml | 2001 | Sokol Malešov | mladší žák |
Regionální přebory jednotlivců 2008/2009-mládež | |||
Region Kutná Hora | |||
Konané 23.11.2008 v Malešově | |||
Výsledky | |||
Dvouhry: | |||
Mladší žáci | |||
1. | Švarc Ondřej | 1996 | Sokol Uhlířské Janovice |
2. | Baroch Martin | 1996 | Sokol Malešov |
3. | Bláha David | 1998 | Sokol Malešov |
4. | Vlček Roman | 1996 | Sokol Malešov |
5.-6. | Škrobák Miloš | 1997 | Sokol Malešov |
Výborný Petr | 1996 | Sokol Malešov | |
7.-10. | Bednář Libor | 2000 | Sokol Malešov |
Gregor Patrik | 2000 | Olympia KH | |
Kepka Jaroslav ml | 2001 | Sokol Malešov | |
Kundrát Filip | 1996 | Sokol Chlístovice | |
Starší žáci | |||
1. | Pícha Pavel | 1994 | Sokol Uhlířské Janovice |
2. | Švarc Ondřej | 1996 | Sokol Uhlířské Janovice |
3. | Sojka Tomáš | 1995 | Sokol Chlístovice |
4. | Kepka Kakub | 1995 | Sokol Malešov |
5.-8. | Baroch Martin | 1996 | Sokol Malešov |
Bláha David | 1998 | Sokol Malešov | |
Kepka Jaroslav ml | 2001 | Sokol Malešov | |
Kundrát Filip | 1996 | Sokol Chlístovice | |
9.-14. | Bednář Libor | 2000 | Sokol Malešov |
Gregor Patrik | 2000 | Olympia KH | |
Škrobák Miloš | 1997 | Sokol Malešov | |
Vlček Roman | 1996 | Sokol Malešov | |
Výborný Petr | 1996 | Sokol Malešov | |
Zich Milan | 1995 | Sokol Chlístovice | |
Dorostenci | |||
1. | Pícha Pavel | 1994 | Sokol Uhlířské Janovice |
2. | Sojka Tomáš | 1995 | Sokol Chlístovice |
3. | Kepka Kakub | 1995 | Sokol Malešov |
4. | Zich Milan | 1995 | Sokol Chlístovice |
Ćtyřhry | |||
Mladší žáci | |||
1. | Švarc -Škrobák | Uhl Janovice-Malešov | |
2. | Bláha-Baroch | Malešov | |
3.-4. | Vlček-Výborný | Malešov | |
3.-4. | Kepka Jakub-Bednář | Malešov | |
5. | Gregor-Kundrát | Olympia-Chlístovice | |
Ćtyřhry | |||
Starší žáci | |||
1. | Pícha-Švarc | Uhl J-Uhl J | |
2. | Sojka-Kepka | Malešov | |
3. | Baroch-Bláha | Malešov | |
4. | Škrobák-Vlček | Malešov | |
5.-6. | Gregor-Výborný | Olympia-Malešov | |
5.-6. | Zich-Kundrát | Chlístovice |
Regionální přebory jednotlivců 2008/2009-mládež | |||
Region Kutná Hora | |||
Konané 23.11.2008 v Malešově | |||
Výsledky | |||
Dvouhry: | |||
Mladší žákyně | |||
1. | Sojková Jitka | 1998 | Sokol Chlístovice |
2. | Vlčková Hana | 1996 | Sokol Malešov |
3. | Martínková Lucie | 1998 | Sokol Chlístovice |
4. | Strnadová Kateřina | 1998 | Sokol Chlístovice |
Starší žákyně | |||
1. | Pecinová Martina | 1995 | Olympia KH |
2. | Sojková Jitka | 1998 | Sokol Chlístovice |
3. | Vlčková Hana | 1996 | Sokol Malešov |
4. | Martínková Lucie | 1998 | Sokol Chlístovice |
5. | Strnadová Kateřina | 1998 | Sokol Chlístovice |
Regionální přebory jednotlivců 2008/2009-mládež | |||
Region Kutná Hora | |||
Konané 23.11.2008 v Malešově | |||
Výsledky | |||
Smíšené čtyřhry | |||
Mladší žáci | |||
1. | Švarc -Sojková | Uhl Janovice-Chlístovice | |
2. | Vlček-Vlčková | Malešov | |
3. | Strnadová-Kundrát | Chlístovice | |
4. | Martínková-Gregor | Chlístovice-Olympia KH | |
Starší žáci | |||
1. | Švarc -Pecinová | Uhl Janovice-Olympia KH | |
2. | Sojka-Sojková | Chlístovice | |
3. | Kepka-Vlčková | Malešov | |
4. | Pícha-Strnadová | Uhl Janovice-Chlístovice | |
5. | Zich-Martínková | Chlístovice |
Mladší žáci - finále | ||||
Švarc | ||||
Švarc | ||||
Vlček | ||||
Vlček | ||||
Škrobák | ||||
Švarc | ||||
Bláha | ||||
Bláha | ||||
Výborný | ||||
Baroch | ||||
Baroch | o 3. Místo | |||
Vlček | ||||
Bláha | ||||
Bláha | ||||
Starší žáci - finále | ||||
Švarc | ||||
Švarc | ||||
Kepka Jar. | ||||
Švarc | ||||
Bláha | ||||
Sojka | ||||
Sojka | ||||
Pícha | ||||
Pícha | ||||
Pícha | ||||
Baroch | ||||
Pícha | ||||
Kundrát | ||||
Kepka Jak. | o 3. Místo | |||
Kepka Jak. | Sojka | |||
Sojka | ||||
Kepka Jak |
Skupiny-Mladší žáci -dvouhra | |||||||
A skupina | Švarc | Škrobák | Bláha | Bednář | Kundrát | Vítězství | Pořadí |
Švarc | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 4 | 1 | |
Škrobák | 0:3 | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 2 | 3 | |
Bláha | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3 | 2 | |
Bednář | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 5 | |
Kundrát | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 3:0 | 1 | 4 | |
B skupina | Gregor | Baroch | Vlček | Výborný | Kepka Jaroslav | Vítězství | Pořadí |
Gregor | 0:3 | 0:3 | 1:3 | 3:2 | 1 | 1 | |
Baroch | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 4 | 2 | |
Vlček | 3:0 | 0:3 | 1:3 | 3:2 | 2 | 4 | |
Výborný | 3:1 | 0:3 | 3:1 | 2:3 | 2 | 3 | |
Kepka Jaroslav | 2:3 | 0:3 | 2:3 | 3:2 | 1 | 5 |
Skupiny-Starší žáci -dvouhra | ||||||
A skupina | Švarc | Bláha | Vlček | Gregor | Vítězství | Pořadí |
Švarc | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3 | 1 | |
Bláha | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 2 | 2 | |
Vlček | 0:3 | 0:3 | 3:0 | 1 | 3 | |
Gregor | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 4 | |
B skupina | Kepka Jakub | Zích | Bednář | Kepka Jaroslav | Vítězství | Pořadí |
Kepka Jakub | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3 | 1 | |
Zích | 0:3 | 3:0 | 2:3 | 1 | 3 | |
Bednář | 0:3 | 0:3 | 1:3 | 0 | 4 | |
Kepka Jaroslav | 0:3 | 3:2 | 3:1 | 2 | 2 | |
C skupina | Pícha | Škrobák | Kundrát | Vítězství | Pořadí | |
Pícha | 3:0 | 3:0 | 2 | 1 | ||
Škrobák | 0:3 | 1:3 | 1 | 2 | ||
Kundrát | 0:3 | 0:3 | 0 | 3 | ||
D skupina | Sojka | Baroch | Výborný | Vítězství | Pořadí | |
Sojka | 3:0 | 3:0 | 2 | 1 | ||
Baroch | 1:3 | 3:0 | 1 | 2 | ||
Výborný | 0:3 | 0:3 | 0 | 3 | ||
Mladší žákyně | |||||||
23.11.2008 | Sojková | Martínková | Vlčková | Strnadová | Vítězství | Pořadí | |
Sojková | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3 | 1 | ||
Martínková | 0:3 | 0:3 | 3:0 | 1 | 3 | ||
Vlčková | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 2 | 2 | ||
Strnadová | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 4 | ||
2:3 | 0:3 | 2:3 | 3:2 | 1 | 5 | ||
Starší žákyně | |||||||
23.11.2008 | Pecinová | Sojková | Martínková | Strnadová | Vlčková | Vítězství | Pořadí |
Pecinová | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 4 | 1 | |
Sojková | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3 | 2 | |
Martínková | 0:3 | 0:3 | 3:0 | 0:3 | 1 | 4 | |
Strnadová | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 5 | |
Vlčková | 0:3 | 1:3 | 3:0 | 3:0 | 2 | 3 |
Dorostenci - dvouhra | ||||||
23.11.2008 | Pícha | Sojka | Kepka Jakub | Zich | Vítězství | Pořadí |
Pícha | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3 | 1 | |
Sojka | 2:3 | 3:0 | 3:0 | 2 | 2 | |
Kepka Jakub | 0:3 | 0:3 | 3:0 | 1 | 3 | |
Zich | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 4 |
Mladší žáci - čtyřhra | |||
Švarc-Škrobák | |||
Švarc-Škrobák | |||
Vlček-Výborný | |||
Vlček-Výborný | |||
Gregor-Kundrát | |||
Švarc-Škrobák | |||
Kepka Jar-Bednář | |||
Bláha-Baroch | |||
Bláha-Baroch | |||
Pozn. Nehrálo se 3.-4. Místo | |||
Starší žáci - čtyřhra | |||
Pícha-Švarc | |||
Pícha-Švarc | |||
Bláha-Baroch | |||
Bláha-Baroch | |||
Gregor-Výborný | |||
Pícha-Švarc | |||
Zich-Kundrát | |||
Škrobák-Vlček | |||
Škrobák-Vlček | |||
Sojka-Kepka Jak | |||
Sojka-Kepka Jakub | |||
o 3. Místo | |||
Bláha-Baroch | |||
Bláha-Baroch | |||
Škrobák-Vlček | |||
Starší žáci - smíšená čtyřhra | |||
Švarc-Pecinová | |||
Švarc-Pecinová | |||
Pícha-Strnadová | |||
Bláha-Baroch | |||
Zich-Martínková | |||
Švarc-Pecinová | |||
Kepka Jak.-Vlčková | |||
Sojka-Sojková | |||
Sojka-Sojková | |||
o 3. Místo | |||
Kepka Jak.-Vlčková | |||
Kepka Jak.-Vlčková | |||
Pícha-Strnadová |
Mladší žáci - smíšená čtyřhra | ||||||
23.11.2008 | Sojková-Švarc | Martínková-Gregor | Vlčková-Vlček | Strnadová-Kundrát | Vítězství | Pořadí |
Sojková-Švarc | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 3 | 1 | |
Martínková-Gregor | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 4 | |
Vlčková-Vlček | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 2 | 2 | |
Strnadová-Kundrát | 0:3 | 3:0 | 0:3 | 1 | 3 |