|
Jméno |
Odddíl |
Rok |
žebříček |
Nasaz KH |
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
Kolman Leon |
Sokol Kutná Hora |
2003 |
1 |
1 |
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
Procházka Jan |
SKC Zruč n. Sázavou |
2002 |
2 |
2 |
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
Pícha Tomáš |
Sokol Uhl. Janovice |
2002 |
3 |
3 |
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
Formánek Josef |
ST Euromaster Kolin |
2002 |
3 |
4 |
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
Dolejš Ladislav |
SKC Zruč n. Sázavou |
2003 |
4 |
5 |
Náhlovaký David (ST Euromaster Kolin) |
Náhlovaký David |
ST Euromaster Kolin |
2003 |
4 |
6 |
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
Kop Jaromír |
SKC Zruč n. Sázavou |
2002 |
5 |
7 |
Pena Adam (Sokol Velim) |
Pena Adam |
Sokol Velim |
2003 |
5 |
8 |
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
Křenovský Štěpán |
Sokol Kutná Hora |
2003 |
6 |
9 |
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
Cincibus Milan ml. |
Sokol Týnec n. Labem |
2003 |
6 |
10 |
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
Ziegelbauer Adam |
Sokol Velký Osek |
2002 |
8 |
11 |
Balouš Petr (Sokol Velim) |
Balouš Petr |
Sokol Velim |
2002 |
9 |
12 |
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
Číž Daniel |
Sokol Uhl. Janovice |
2003 |
9,5 |
13 |
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
Štěpina Dalibor |
Sokol Chlístovice |
2004 |
9,5 |
14 |
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
Pena Štěpán |
Sokol Velim |
2005 |
10 |
15 |
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
Čermáková Markéta |
Sokol Chlístovice |
2005 |
11,5 |
16 |
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
Čížová Tereza |
Sokol Uhl. Janovice |
2006 |
11,5 |
17 |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
Čebiš Patrik |
Sokol Velký Osek |
2006 |
12 |
18 |
Hrouda Jakub (ST Euromaster Kolin) |
Hrouda Jakub |
ST Euromaster Kolin |
2002 |
13 |
19 |
Mén Matěj (Sokol Velim) |
Mén Matěj |
Sokol Velim |
2002 |
14 |
20 |
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
Záleský Martin |
Sokol Chlístovice |
2004 |
14,5 |
21 |
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
Marhan Jiří |
ST Euromaster Kolin |
2005 |
15 |
22 |
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
Puflerová Markéta |
Sokol Uhl. Janovice |
2006 |
17 |
23 |
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
Bártová Kateřina |
ST Euromaster Kolin |
2006 |
17 |
24 |
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
Sahulka Radek |
Sokol Velim |
2004 |
19 |
25 |
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
Marhan Tomáš |
ST Euromaster Kolin |
2007 |
26 |
26 |
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
Bulgr Jan |
Sokol Velim |
2004 |
27 |
27 |
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
Pilnerová Valentina |
ST Euromaster Kolin |
2005 |
28 |
28 |
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
Forster Vojtěch |
SKC Zruč n. Sázavou |
2006 |
|
|
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
Hervertová Denisa |
Sokol Chlístovice |
2004 |
|
|
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
Kolmanová Lenka |
Sokol Kutná Hora |
2006 |
|
|
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
Stoklasa Jan |
Sokol Zbraslavice |
2002 |
|
|
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
Kulhánek Matěj |
SKC Zruč n. Sázavou |
2006 |
|
|
Forster Tomáš (SKC Zruč n. Sázavou) |
Forster Tomáš |
SKC Zruč n. Sázavou |
2009 |
|
|
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
Baloun Jan |
SKC Zruč n. Sázavou |
2004 |
|
|
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
Tůma Jan |
SKC Zruč n. Sázavou |
2009 |
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
Reimann Jakub |
Sokol Čáslav |
2007 |
|
|
Vilímek Matěj (Sokol Čáslav) |
Vilímek Matěj |
Sokol Čáslav |
2008 |
|
|
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
Strnadová Zuzana |
Sokol Chlístovice |
2005 |
|
|
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
Strejčovská Tereza |
Sokol Chlístovice |
2004 |
|
|
Policová Hana (Sokol Chlístovice) |
Policová Hana |
Sokol Chlístovice |
2005 |
|
|
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
Veselá Lucie |
Sokol Kutná Hora |
2004 |
|
|
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
Sosnovec Martin |
Sokol Kutná Hora |
2006 |
|
|
Veverková Karolína (Sokol Kutná Hora) |
Veverková Karolína |
Sokol Kutná Hora |
2007 |
|
|
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
Veverková Kateřina |
Sokol Kutná Hora |
2003 |
|
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
Procházka Adam |
Sokol Kutná Hora |
2003 |
|
|
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
Koten Matěj |
Sokol Kutná Hora |
2002 |
|
|
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
Chod Jakub |
Sokol Velký Osek |
2004 |
|
|
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
Fuchsová Kateřina |
Sokol Zbraslavice |
2006 |
|
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
Fuchsová Adéla |
Sokol Zbraslavice |
2008 |
|
|
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
Havlín Lukáš |
Sokol Zbraslavice |
2004 |
|
|
Lipovčanová Eliška (ST Euromaster Kolin) |
Lipovčanová Eliška |
ST Euromaster Kolin |
2008 |
|
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
Neprášek Jakub |
ST Euromaster Kolin |
2002 |
|
|
Budínek Matěj (STC 2013 Církvice) |
Budínek Matěj |
STC 2013 Církvice |
2006 |
|
|
Černá Aneta (STC 2013 Církvice) |
Černá Aneta |
STC 2013 Církvice |
2006 |
|
|
Laštovková Tatána (STC 2013 Církvice) |
Laštovková Tatána |
STC 2013 Církvice |
2007 |
|
|
Uhrová Tereza (STC 2013 Církvice) |
Uhrová Tereza |
STC 2013 Církvice |
2005 |
|
|
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
Líska Jakub |
STC 2013 Církvice |
2007 |
|
|
1 |
SKUPINA A
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
1_1 |
1 |
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
|
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
9:0 |
6 |
1 |
|
|
1_2 |
5 |
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
|
0:3 |
|
3:2 |
3:2 |
6:7 |
5 |
2 |
|
|
1_3 |
9 |
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
|
0:3 |
2:3 |
|
3:1 |
5:7 |
4 |
3 |
|
|
1_4 |
13 |
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
|
0:3 |
2:3 |
1:3 |
|
3:9 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
- |
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
5 |
4 |
5 |
|
|
3:0 |
|
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
- |
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
-14 |
8 |
-5 |
7 |
5 |
3:2 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
- |
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
6 |
-9 |
-11 |
-8 |
|
1:3 |
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
- |
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
4 |
1 |
2 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
- |
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
4 |
-8 |
4 |
-10 |
9 |
3:2 |
|
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
- |
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
-2 |
-3 |
-5 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SKUPINA B
|
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
2_1 |
2 |
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
9:0 |
6 |
1 |
|
|
2_3 |
6 |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
0:3 |
|
0:3 |
3:0 |
3:6 |
4 |
3 |
|
|
2_2 |
10 |
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
|
0:3 |
3:0 |
|
3:0 |
6:3 |
5 |
2 |
|
|
2_4 |
14 |
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
|
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0:9 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
2 |
2 |
2 |
|
|
3:0 |
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
- |
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
-6 |
-8 |
-4 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
- |
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
-9 |
-8 |
-5 |
|
|
0:3 |
|
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
5 |
8 |
7 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
- |
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
5 |
7 |
17 |
|
|
3:0 |
|
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
- |
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
-8 |
-9 |
-7 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SKUPINA C
|
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
Hrouda Jakub (ST Euromaster Kolin) |
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
3_1 |
3 |
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
9:0 |
6 |
1 |
|
|
3_2 |
7 |
Hrouda Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
0:3 |
|
3:0 |
3:1 |
6:4 |
5 |
2 |
|
|
3_4 |
11 |
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
|
0:3 |
0:3 |
|
0:3 |
0:9 |
3 |
4 |
|
|
3_3 |
15 |
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
|
0:3 |
1:3 |
3:0 |
|
4:6 |
4 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
- |
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
2 |
9 |
8 |
|
|
3:0 |
|
Hrouda Jakub (ST Euromaster Kolin) |
- |
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
4 |
8 |
5 |
|
|
3:0 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
- |
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
6 |
9 |
0 |
|
|
3:0 |
|
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
- |
Hrouda Jakub (ST Euromaster Kolin) |
6 |
2 |
9 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Hrouda Jakub (ST Euromaster Kolin) |
- |
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
-10 |
7 |
5 |
4 |
|
3:1 |
|
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
- |
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
-4 |
-7 |
-7 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SKUPINA D
|
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
Mén Matěj (Sokol Velim) |
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
4_1 |
4 |
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
|
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
9:0 |
6 |
1 |
|
|
4_2 |
8 |
Mén Matěj (Sokol Velim) |
|
0:3 |
|
3:1 |
3:0 |
6:4 |
5 |
2 |
|
|
4_3 |
12 |
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
|
0:3 |
1:3 |
|
3:1 |
4:7 |
4 |
3 |
|
|
4_4 |
16 |
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
|
0:3 |
0:3 |
1:3 |
|
1:9 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
- |
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
7 |
5 |
3 |
|
|
3:0 |
|
Mén Matěj (Sokol Velim) |
- |
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
4 |
-10 |
6 |
6 |
|
3:1 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
- |
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
-2 |
8 |
-9 |
-4 |
|
1:3 |
|
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
- |
Mén Matěj (Sokol Velim) |
4 |
6 |
7 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Mén Matěj (Sokol Velim) |
- |
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
6 |
4 |
3 |
|
|
3:0 |
|
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
- |
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
-5 |
-3 |
-9 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SKUPINA E
|
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
Balouš Petr (Sokol Velim) |
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
1_1 |
1 |
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
3:0 |
3:2 |
3:0 |
9:2 |
6 |
1 |
|
|
1_4 |
5 |
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
|
0:3 |
|
0:3 |
1:3 |
1:9 |
3 |
4 |
|
|
1_2 |
9 |
Balouš Petr (Sokol Velim) |
|
2:3 |
3:0 |
|
3:0 |
8:3 |
5 |
2 |
|
|
1_3 |
13 |
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
|
0:3 |
3:1 |
0:3 |
|
3:7 |
4 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
3 |
5 |
7 |
|
|
3:0 |
|
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
- |
Balouš Petr (Sokol Velim) |
-1 |
-2 |
-3 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
- |
Balouš Petr (Sokol Velim) |
-3 |
-6 |
-5 |
|
|
0:3 |
|
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
2 |
6 |
3 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
- |
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
-5 |
9 |
-9 |
-9 |
|
1:3 |
|
Balouš Petr (Sokol Velim) |
- |
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
-11 |
-7 |
7 |
10 |
-8 |
2:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SKUPINA F
|
Náhlovaký David (ST Euromaster Kolin) |
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
2_1 |
2 |
Náhlovaký David (ST Euromaster Kolin) |
|
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
9:0 |
6 |
1 |
|
|
2_3 |
6 |
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
|
0:3 |
|
0:3 |
3:1 |
3:7 |
4 |
3 |
|
|
2_2 |
10 |
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
|
0:3 |
3:0 |
|
3:0 |
6:3 |
5 |
2 |
|
|
2_4 |
14 |
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
|
0:3 |
1:3 |
0:3 |
|
1:9 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Náhlovaký David (ST Euromaster Kolin) |
- |
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
2 |
7 |
7 |
|
|
3:0 |
|
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
- |
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
-3 |
-6 |
-8 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
- |
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
-7 |
-8 |
-5 |
|
|
0:3 |
|
Náhlovaký David (ST Euromaster Kolin) |
- |
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
0 |
5 |
3 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
- |
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
1 |
4 |
-8 |
12 |
|
3:1 |
|
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
- |
Náhlovaký David (ST Euromaster Kolin) |
-5 |
-10 |
-5 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SKUPINA G
|
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
3_2 |
3 |
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
3:0 |
0:3 |
3:0 |
6:3 |
5 |
2 |
|
|
3_3 |
7 |
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
|
0:3 |
|
0:3 |
3:1 |
3:7 |
4 |
3 |
|
|
3_1 |
11 |
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
|
3:0 |
3:0 |
|
3:0 |
9:0 |
6 |
1 |
|
|
3_4 |
15 |
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
|
0:3 |
1:3 |
0:3 |
|
1:9 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
4 |
3 |
3 |
|
|
3:0 |
|
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
- |
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
-4 |
-3 |
-4 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
- |
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
-1 |
-3 |
-2 |
|
|
0:3 |
|
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
3 |
7 |
4 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
- |
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
8 |
-13 |
6 |
7 |
|
3:1 |
|
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
- |
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
5 |
5 |
4 |
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SKUPINA H
|
Pena Adam (Sokol Velim) |
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
4_1 |
4 |
Pena Adam (Sokol Velim) |
|
|
3:0 |
3:2 |
3:0 |
9:2 |
6 |
1 |
|
|
4_3 |
8 |
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
|
0:3 |
|
1:3 |
3:0 |
4:6 |
4 |
3 |
|
|
4_2 |
12 |
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
|
2:3 |
3:1 |
|
3:0 |
8:4 |
5 |
2 |
|
|
4_4 |
16 |
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0:9 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Pena Adam (Sokol Velim) |
- |
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
3 |
7 |
10 |
|
|
3:0 |
|
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
- |
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
-1 |
8 |
-9 |
-7 |
|
1:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
-3 |
-2 |
-3 |
|
|
0:3 |
|
Pena Adam (Sokol Velim) |
- |
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
12 |
5 |
9 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
- |
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
6 |
7 |
10 |
|
|
3:0 |
|
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
- |
Pena Adam (Sokol Velim) |
6 |
10 |
-5 |
-11 |
-6 |
2:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SKUPINA A
|
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
Laštovková Tatána (STC 2013 Církvice) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
1_1 |
1 |
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
|
|
3:1 |
3:0 |
|
6:1 |
4 |
1 |
|
|
1_2 |
5 |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
|
1:3 |
|
3:1 |
|
4:4 |
3 |
2 |
|
|
1_3 |
9 |
Laštovková Tatána (STC 2013 Církvice) |
|
0:3 |
1:3 |
|
|
1:6 |
2 |
3 |
|
|
1_ |
13 |
|
|
|
|
|
|
#VALUE! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
- |
Laštovková Tatána (STC 2013 Církvice) |
-7 |
8 |
7 |
5 |
|
3:1 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Laštovková Tatána (STC 2013 Církvice) |
|
|
|
|
|
|
|
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
- |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
10 |
9 |
-7 |
4 |
|
3:1 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Laštovková Tatána (STC 2013 Církvice) |
- |
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
-7 |
-9 |
-10 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SKUPINA B
|
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
Uhrová Tereza (STC 2013 Církvice) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
2_1 |
2 |
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
|
|
3:0 |
3:2 |
|
6:2 |
4 |
1 |
|
|
2_2 |
6 |
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
|
0:3 |
|
3:0 |
|
3:3 |
3 |
2 |
|
|
2_3 |
10 |
Uhrová Tereza (STC 2013 Církvice) |
|
2:3 |
0:3 |
|
|
2:6 |
2 |
3 |
|
|
2_ |
14 |
|
|
|
|
|
|
#VALUE! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
- |
Uhrová Tereza (STC 2013 Církvice) |
7 |
9 |
8 |
|
|
3:0 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Uhrová Tereza (STC 2013 Církvice) |
|
|
|
|
|
|
|
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
- |
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
5 |
5 |
7 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Uhrová Tereza (STC 2013 Církvice) |
- |
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
16 |
-8 |
9 |
-9 |
-6 |
2:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SKUPINA C
|
Veverková Karolína (Sokol Kutná Hora) |
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
3_3 |
3 |
Veverková Karolína (Sokol Kutná Hora) |
|
|
0:3 |
0:3 |
|
0:6 |
2 |
3 |
|
|
3_1 |
7 |
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
3:0 |
|
3:0 |
|
6:0 |
4 |
1 |
|
|
3_2 |
11 |
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
|
3:0 |
0:3 |
|
|
3:3 |
3 |
2 |
|
|
3_ |
15 |
|
|
|
|
|
|
#VALUE! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Veverková Karolína (Sokol Kutná Hora) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
- |
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
5 |
2 |
6 |
|
|
3:0 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
|
|
|
|
|
|
|
Veverková Karolína (Sokol Kutná Hora) |
- |
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
-1 |
-2 |
-1 |
|
|
0:3 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
- |
Veverková Karolína (Sokol Kutná Hora) |
7 |
4 |
4 |
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SKUPINA D
|
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
Lipovčanová Eliška (ST Euromaster Kolin) |
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
4_2 |
4 |
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
|
|
3:1 |
0:3 |
|
3:4 |
3 |
2 |
|
|
4_3 |
8 |
Lipovčanová Eliška (ST Euromaster Kolin) |
|
1:3 |
|
0:3 |
|
1:6 |
2 |
3 |
|
|
4_1 |
12 |
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
3:0 |
3:0 |
|
|
6:0 |
4 |
1 |
|
|
4_ |
16 |
|
|
|
|
|
|
#VALUE! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Lipovčanová Eliška (ST Euromaster Kolin) |
- |
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
-1 |
-2 |
-1 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
- |
Lipovčanová Eliška (ST Euromaster Kolin) |
-9 |
7 |
5 |
5 |
|
3:1 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Lipovčanová Eliška (ST Euromaster Kolin) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
4 |
7 |
5 |
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SKUPINA E
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
Forster Tomáš (SKC Zruč n. Sázavou) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
1_2 |
1 |
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
|
|
0:3 |
3:1 |
|
3:4 |
3 |
2 |
|
|
1_1 |
5 |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
|
3:0 |
|
3:0 |
|
6:0 |
4 |
1 |
|
|
1_3 |
9 |
Forster Tomáš (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
1:3 |
0:3 |
|
|
1:6 |
2 |
3 |
|
|
1_ |
13 |
|
|
|
|
|
|
#VALUE! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
- |
Forster Tomáš (SKC Zruč n. Sázavou) |
4 |
7 |
5 |
|
|
3:0 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Forster Tomáš (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
- |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
-8 |
-2 |
-7 |
|
|
0:3 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Forster Tomáš (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
-9 |
-8 |
5 |
-5 |
|
1:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SKUPINA F
|
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
Vilímek Matěj (Sokol Čáslav) |
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
Policová Hana (Sokol Chlístovice) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
2_2 |
2 |
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
|
|
3:0 |
0:3 |
3:0 |
6:3 |
5 |
2 |
|
|
2_3 |
6 |
Vilímek Matěj (Sokol Čáslav) |
|
0:3 |
|
0:3 |
3:1 |
3:7 |
4 |
3 |
|
|
2_1 |
10 |
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
3:0 |
3:0 |
|
3:0 |
9:0 |
6 |
1 |
|
|
2_4 |
14 |
Policová Hana (Sokol Chlístovice) |
|
0:3 |
1:3 |
0:3 |
|
1:9 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
- |
Policová Hana (Sokol Chlístovice) |
3 |
2 |
2 |
|
|
3:0 |
|
Vilímek Matěj (Sokol Čáslav) |
- |
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
-4 |
-8 |
-3 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Policová Hana (Sokol Chlístovice) |
- |
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
-4 |
-4 |
-2 |
|
|
0:3 |
|
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
- |
Vilímek Matěj (Sokol Čáslav) |
7 |
6 |
5 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Vilímek Matěj (Sokol Čáslav) |
- |
Policová Hana (Sokol Chlístovice) |
-7 |
5 |
8 |
6 |
|
3:1 |
|
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
8 |
4 |
6 |
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SKUPINA G
|
Budínek Matěj (STC 2013 Církvice) |
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
3_3 |
3 |
Budínek Matěj (STC 2013 Církvice) |
|
|
0:3 |
3:2 |
0:3 |
3:8 |
4 |
3 |
|
|
3_2 |
7 |
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
|
3:0 |
|
3:0 |
0:3 |
6:3 |
5 |
2 |
|
|
3_4 |
11 |
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
2:3 |
0:3 |
|
1:3 |
3:9 |
3 |
4 |
|
|
3_1 |
15 |
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
|
3:0 |
3:0 |
3:1 |
|
9:1 |
6 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Budínek Matěj (STC 2013 Církvice) |
- |
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
-2 |
-6 |
-1 |
|
|
0:3 |
|
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
- |
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
7 |
5 |
|
|
|
3:0 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
- |
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
10 |
6 |
-7 |
7 |
|
3:1 |
|
Budínek Matěj (STC 2013 Církvice) |
- |
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
-11 |
-10 |
-5 |
|
|
0:3 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
- |
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
-16 |
-7 |
-10 |
|
|
0:3 |
|
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
- |
Budínek Matěj (STC 2013 Církvice) |
-6 |
5 |
10 |
-8 |
-7 |
2:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SKUPINA H
|
Černá Aneta (STC 2013 Církvice) |
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
4_3 |
4 |
Černá Aneta (STC 2013 Církvice) |
|
|
0:3 |
1:3 |
|
1:6 |
2 |
3 |
|
|
4_2 |
8 |
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
|
3:0 |
|
1:3 |
|
4:3 |
3 |
2 |
|
|
4_1 |
12 |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
|
3:1 |
3:1 |
|
|
6:2 |
4 |
1 |
|
|
4_ |
16 |
|
|
|
|
|
|
#VALUE! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Černá Aneta (STC 2013 Církvice) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
- |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
-6 |
4 |
-5 |
-10 |
|
1:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
|
|
|
|
|
|
|
Černá Aneta (STC 2013 Církvice) |
- |
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
-6 |
-10 |
-8 |
|
|
0:3 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
- |
Černá Aneta (STC 2013 Církvice) |
12 |
-7 |
5 |
7 |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BARÁŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
a3 |
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
|
|
A |
a4 |
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
|
|
|
|
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
|
b2 |
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
3:0 |
|
|
b1 |
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B |
a3 |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
|
B |
a4 |
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
|
|
|
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
b2 |
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
3:0 |
|
|
b1 |
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
a3 |
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
|
|
C |
a4 |
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
|
|
|
|
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
|
b2 |
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
3:0 |
|
|
b1 |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
a3 |
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
D |
a4 |
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
|
b2 |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
3:1 |
|
|
b1 |
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E |
a3 |
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
E |
a4 |
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
|
b2 |
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
3:0 |
|
|
b1 |
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
F |
a3 |
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
F |
a4 |
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
|
|
|
|
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
|
b2 |
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
3:0 |
|
|
b1 |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
G |
a3 |
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
|
|
G |
a4 |
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
b2 |
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
3:0 |
|
|
b1 |
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H |
a3 |
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
H |
a4 |
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
b2 |
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
3:0 |
|
|
b1 |
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
3:1 |
1 |
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Puflerová Markéta (Sokol Uhl. Janovice) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Záleský Martin (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pena Štěpán (Sokol Velim) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
5 |
|
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bulgr Jan (Sokol Velim) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kop Jaromír (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baloun Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Náhlovaký David (ST Euromaster Kolin) |
|
3:0 WO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
|
|
9 |
|
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Čermáková Markéta (Sokol Chlístovice) |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolejš Ladislav (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sahulka Radek (Sokol Velim) |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hrouda Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
13 |
|
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Chod Jakub (Sokol Velký Osek) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Křenovský Štěpán (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kulhánek Matěj (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
3:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Formánek Josef (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolman Leon (Sokol Kutná Hora) |
17 |
|
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pícha Tomáš (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bártová Kateřina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ziegelbauer Adam (Sokol Velký Osek) |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
|
|
|
|
21 |
|
Mén Matěj (Sokol Velim) |
|
|
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Číž Daniel (Sokol Uhl. Janovice) |
|
3:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Forster Vojtěch (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cincibus Milan ml. (Sokol Týnec n. Labem) |
|
|
25 |
|
Pena Adam (Sokol Velim) |
|
|
|
|
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
Pena Adam (Sokol Velim) |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Koten Matěj (Sokol Kutná Hora) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pena Adam (Sokol Velim) |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Stoklasa Jan (Sokol Zbraslavice) |
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Balouš Petr (Sokol Velim) |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Balouš Petr (Sokol Velim) |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pena Adam (Sokol Velim) |
|
|
|
|
29 |
|
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
|
3:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Čížová Tereza (Sokol Uhl. Janovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Marhan Jiří (ST Euromaster Kolin) |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice) |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Procházka Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Forster Tomáš (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Líska Jakub (STC 2013 Církvice) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pilnerová Valentina (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
5 |
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
|
|
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Uhrová Tereza (STC 2013 Církvice) |
|
3:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
xxx |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Štěpina Dalibor (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
|
|
9 |
|
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
3:2 |
|
|
|
|
|
|
Sosnovec Martin (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lipovčanová Eliška (ST Euromaster Kolin) |
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strejčovská Tereza (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Veverková Karolína (Sokol Kutná Hora) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
|
|
|
|
13 |
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
|
|
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Budínek Matěj (STC 2013 Církvice) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav) |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
xxx |
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hervertová Denisa (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
17 |
|
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3:1 |
|
|
|
|
Marhan Tomáš (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Černá Aneta (STC 2013 Církvice) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Procházka Adam (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
21 |
|
Havlín Lukáš (Sokol Zbraslavice) |
|
|
|
|
|
3:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tůma Jan (SKC Zruč n. Sázavou) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vilímek Matěj (Sokol Čáslav) |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Veselá Lucie (Sokol Kutná Hora) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
|
25 |
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Policová Hana (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Veverková Kateřina (Sokol Kutná Hora) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neprášek Jakub (ST Euromaster Kolin) |
|
|
|
|
29 |
|
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Laštovková Tatána (STC 2013 Církvice) |
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Strnadová Zuzana (Sokol Chlístovice) |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
xxx |
|
|
|
3:0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Kolmanová Lenka (Sokol Kutná Hora) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|