Okresní svaz stolního
tenisu
Kutná Hora
Okresní přebor mužů
1. | Olympia Kutná Hora „B" | 18 | 15 | 1 | 2 | 0 | 214 | : | 110 | 49 |
2. | Star Tupadly „A" | 18 | 13 | 2 | 3 | 0 | 191 | : | 133 | 46 |
3. | Sokol Chlístovice „A" | 18 | 11 | 2 | 5 | 0 | 181 | : | 143 | 42 |
4. | Sokol Kutná Hora „D" | 18 | 10 | 2 | 6 | 0 | 178 | : | 146 | 40 |
5. | Sokol Rataje „A" | 18 | 8 | 4 | 6 | 0 | 165 | : | 159 | 38 |
6. | Kavalier Sázava „C" | 18 | 8 | 2 | 8 | 0 | 180 | : | 144 | 36 |
7. | Olympia Kutná Hora „C" | 18 | 7 | 1 | 10 | 0 | 158 | : | 166 | 33 |
8. | Sokol Čáslav „B" | 18 | 4 | 1 | 13 | 0 | 140 | : | 184 | 27 |
9. | Sokol Čáslav „C" | 18 | 3 | 1 | 14 | 0 | 109 | : | 215 | 25 |
10. | Sokol U. Janovice „B" | 18 | 3 | 0 | 15 | 0 | 102 | : | 222 | 24 |
Play off
1. | Olympia K. Hora "B" | |||
Olympia K. Hora "B" | ||||
8. | Sokol Čáslav "B" | 15:3 |
||
Olympia K. Hora "B" | ||||
5. | Sokol Rataje | 10:8 |
||
Sokol Kutná Hora "D" | ||||
4. | Sokol Kutná Hora "D" | 13:5 |
||
Olympia K.Hora "B" | ||||
3. | Sokol Chlístovice | |||
Sokol Chlístovice | ||||
6. | Kavalier Sázava "C" | 9:9 (25:22) |
||
Sokol Chlístovice | ||||
7. | Olympia K. Hora "C" | 11:7 |
||
Star Tupadly | ||||
2. | Star Tupadly | 13:5 |
Kolo | Podzim | Jaro | Domácí | Hosté | Podzim | Jaro | |
4. | 9. 10. | 29. 1. | Sokol Čáslav „C" | - | Olympia Kutná Hora „C" | 6:12 | 3:15 |
4. | 9. 10. | 29. 1. | Sokol Rataje „A" | - | Sokol Čáslav „B" | 11:7 | 9:9 |
4. | 9. 10. | 29. 1. | Sokol U. Janovice „B" | - | Sokol Chlístovice „A" | 5:13 | 6:12 |
4. | 9. 10. | 29. 1. | Olympia Kutná Hora „B" | - | Sokol Kutná Hora „D" | 10:8 | 11:7 |
5. | 9. 10. | 29. 1. | Sokol Čáslav „C" | - | Kavalier Sázava „C" | 11:7 | 1:17 |
5. | 9. 10. | 29. 1. | Sokol U. Janovice „B" | - | Sokol Kutná Hora „D" | 7:11 | 5:13 |
5. | 9. 10. | 29. 1. | Sokol Rataje „A" | - | Star Tupadly „A" | 12:6 | 7:11 |
5. | 9. 10. | 29. 1. | Olympia Kutná Hora „B" | - | Sokol Chlístovice „A" | 13:5 | 13:5 |
6. | 23. 10. | 19. 2. | Sokol Čáslav „B" | - | Olympia Kutná Hora „B" | 6:12 | 3:15 |
6. | 23. 10. | 19. 2. | Star Tupadly „A" | - | Sokol U. Janovice „B" | 17:1 | 12:6 |
6. | 23. 10. | 19. 2. | Sokol Kutná Hora „D" | - | Sokol Čáslav „C" | 11:7 | 13:5 |
6. | 23. 10. | 19. 2. | Olympia Kutná Hora „C" | - | Sokol Rataje „A" | 4:14 | 9:9 |
7. | 23. 10. | 19. 2. | Sokol Čáslav „B" | - | Sokol U. Janovice „B" | 13:5 | 11:7 |
7. | 23. 10. | 19. 2. | Star Tupadly „A" | - | Olympia Kutná Hora „B" | 12:6 | 6:12 |
7. | 23. 10. | 19. 2. | Sokol Chlístovice „A" | - | Sokol Čáslav „C" | 16:2 | 11:7 |
7. | 23. 10. | 19. 2. | Kavalier Sázava „C" | - | Sokol Rataje „A" | 9:9 | 8:10 |
1. | 30. 10. | 8. 1. | Sokol Kutná Hora „D" | - | Sokol Chlístovice „A" | 9:9 | 7:11 |
1. | 30. 10. | 8. 1. | Olympia Kutná Hora „C" | - | Kavalier Sázava „C" | 11:7 | 3:15 |
1. | 30. 10. | 8. 1. | Olympia Kutná Hora „B" | - | Sokol U. Janovice „B" | 14:4 | 16:2 |
1. | 30. 10. | 8. 1. | Sokol Čáslav „B" | - | Star Tupadly „A" | 6:12 | 4:14 |
8. | 13. 11. | 11. 3. | Sokol Rataje „A" | - | Sokol Kutná Hora „D" | 8:10 | 5:13 |
8. | 13. 11. | 11. 3. | Sokol Čáslav „B" | - | Olympia Kutná Hora „C" | 8:10 | 8:10 |
8. | 13. 11. | 11. 3. | Star Tupadly „A" | - | Kavalier Sázava „C" | 12:6 | 4:14 |
8. | 13. 11. | 11. 3. | Olympia Kutná Hora „B" | - | Sokol Čáslav „C" | 14:4 | 17:1 |
9. | 13. 11. | 11. 3. | Sokol Rataje „A" | - | Sokol Chlístovice „A" | 11:7 | 5:13 |
9. | 13. 11. | 11. 3. | Sokol Čáslav „B" | - | Kavalier Sázava „C" | 11:7 | 6:12 |
9. | 13. 11. | 11. 3. | Sokol U. Janovice „B" | - | Sokol Čáslav „C" | 8:10 | 11:7 |
9. | 13. 11. | 11. 3. | Star Tupadly „A" | - | Olympia Kutná Hora „C" | 10:8 | 11:7 |
10. | 27. 11. | 25. 3. | Sokol Kutná Hora „D" | - | Sokol Čáslav „B" | 11:7 | 13:5 |
10. | 27. 11. | 25. 3. | Olympia Kutná Hora „C" | - | Olympia Kutná Hora „B" | 14:4 | 8:10 |
10. | 27. 11. | 25. 3. | Sokol Čáslav „C" | - | Sokol Rataje „A" | 8:10 | 9:9 |
10. | 27. 11. | 25. 3. | Sokol Chlístovice „A" | - | Star Tupadly „A" | 9:9 | 7:11 |
10. | 27. 11. | 25. 3. | Kavalier Sázava „C" | - | Sokol U. Janovice „B" | 14:4 | 8:10 |
11. | 27. 11. | 25. 3. | Sokol Kutná Hora „D" | - | Star Tupadly „A" | 9:9 | 8:10 |
11. | 27. 11. | 25. 3. | Olympia Kutná Hora „C" | - | Sokol U. Janovice „B" | 14:4 | 8:10 |
11. | 27. 11. | 25. 3. | Sokol Chlístovice „A" | - | Sokol Čáslav „B" | 11:7 | 10:8 |
11. | 27. 11. | 25. 3. | Kavalier Sázava „C" | - | Olympia Kutná Hora „B" | 9:9 | 5:13 |
2. | 18. 12. | 15. 1. | Sokol Rataje „A" | - | Olympia Kutná Hora „B" | 5:13 | 6:12 |
2. | 18. 12. | 15. 1. | Sokol Čáslav „B" | - | Sokol Čáslav „C" | 13:5 | 6:12 |
2. | 18. 12. | 15. 1. | Olympia Kutná Hora „C" | - | Sokol Kutná Hora „D" | 6:12 | 8:10 |
2. | 18. 12. | 15. 1. | Kavalier Sázava „C" | - | Sokol Chlístovice „A" | 11:7 | 8:10 |
3. | 18. 12. | 15. 1. | Sokol Rataje „A" | - | Sokol U. Janovice „B" | 14:4 | 11:7 |
3. | 18. 12. | 15. 1. | Star Tupadly „A" | - | Sokol Čáslav „C" | 14:4 | 11:7 |
3. | 18. 12. | 15. 1. | Olympia Kutná Hora „C" | - | Sokol Chlístovice „A" | 6:12 | 5:13 |
3. | 18. 12. | 15. 1. | Kavalier Sázava „C" | - | Sokol Kutná Hora „D" | 12:6 | 11:7 |
Zařazení hráči - minimálně 50%
utkání
Jméno | Oddíl | Zápasy | Úspěšnost | ||||
1. | Šteflíček Jiří | Kavalier Sázava „C" | 43 | 40 | : | 3 | 93,02% |
2. | Král Slávek | Sokol Chlístovice | 69 | 64 | : | 5 | 92,75% |
3. | Lanc Pavel | Sokol Rataje | 53 | 46 | : | 7 | 86,79% |
4. | Havlíček Petr | Sokol Kutná Hora „D" | 60 | 50 | : | 10 | 83,33% |
5. | Vrána Miroslav | Olympia Kutná Hora „B" | 59 | 49 | : | 10 | 83,05% |
6. | Janeček Jiří | Olympia Kutná Hora „B" | 58 | 47 | : | 11 | 81,03% |
7. | Linhart Pavel | Sokol Rataje | 43 | 34 | : | 9 | 79,07% |
8. | Darius Stanislav | Olympia Kutná Hora „B" | 62 | 46 | : | 16 | 74,19% |
9. | Cihlář Jan | Sokol Kutná Hora „D" | 66 | 46 | : | 20 | 69,70% |
10. | Ronovský Petr | Star Tupadly | 71 | 49 | : | 22 | 69,01% |
11. | Hatala Petr | Star Tupadly | 71 | 49 | : | 22 | 69,01% |
12. | Ronovský Milan | Star Tupadly | 64 | 42 | : | 22 | 65,63% |
13. | Vaněk Jiří | Olympia Kutná Hora „C" | 58 | 38 | : | 20 | 65,52% |
14. | Faltýn Karel | Sokol Čáslav „B" | 66 | 40 | : | 26 | 60,61% |
15. | Šorm Petr | Kavalier Sázava „C" | 40 | 24 | : | 16 | 60,00% |
16. | Žoha Michal | Sokol Rataje | 55 | 31 | : | 24 | 56,36% |
17. | Král Milan | Sokol Chlístovice | 57 | 32 | : | 25 | 56,14% |
18. | Rychetský P. | Sokol Čáslav „C" | 39 | 21 | : | 18 | 53,85% |
19. | Chyba Jaroslav | Olympia Kutná Hora „C" | 60 | 32 | : | 28 | 53,33% |
20. | Horký František | Sokol Čáslav „B" | 64 | 33 | : | 31 | 51,56% |
21. | Šamalík Zdeněk | Sokol Uhlířské Janovice „B" | 63 | 32 | : | 31 | 50,79% |
22. | Malich Petr | Olympia Kutná Hora „B" | 51 | 25 | : | 26 | 49,02% |
23. | Richter Michal | Sokol Čáslav „C" | 63 | 28 | : | 35 | 44,44% |
24. | Říha Jiří | Olympia Kutná Hora „C" | 45 | 20 | : | 25 | 44,44% |
25. | Lövl Jan | Sokol Čáslav „C" | 71 | 31 | : | 40 | 43,66% |
26. | Širák Daniel | Sokol Čáslav „B" | 56 | 24 | : | 32 | 42,86% |
27. | Franc Lukáš | Sokol Chlístovice | 62 | 26 | : | 36 | 41,94% |
28. | Moravec Vladimír | Kavalier Sázava „C" | 40 | 16 | : | 24 | 40,00% |
29. | Slavíček Josef | Olympia Kutná Hora „C" | 42 | 16 | : | 26 | 38,10% |
30. | Kvíz Martin | Sokol Kutná Hora „D" | 58 | 20 | : | 38 | 34,48% |
31. | Novák Jaroslav | Kavalier Sázava „C" | 44 | 15 | : | 29 | 34,09% |
32. | Vlasák Ota | Sokol Uhlířské Janovice „B" | 64 | 21 | : | 43 | 32,81% |
33. | Žoha Libor | Sokol Rataje | 63 | 19 | : | 44 | 30,16% |
34. | Beneš Petr | Star Tupadly | 67 | 20 | : | 47 | 29,85% |
35. | Sosnovec Bohumil | Sokol Kutná Hora „D" | 63 | 18 | : | 45 | 28,57% |
36. | Pitro Miroslav | Sokol Uhlířské Janovice „B" | 68 | 18 | : | 50 | 26,47% |
37. | Pekárek Luboš | Sokol Rataje | 51 | 13 | : | 38 | 25,49% |
38. | Kořínek Zdeněk | Sokol Čáslav „C" | 63 | 15 | : | 48 | 23,81% |
39. | Krejčík Josef | Sokol Čáslav „B" | 61 | 14 | : | 47 | 22,95% |
40. | Křemenák Josef | Sokol Chlístovice | 42 | 3 | : | 39 | 7,14% |
Nezařazení hráči - méňě než 50%
utkání
Jméno | Oddíl | Zápasy | Úspěšnost | ||||
1. | Polák Michal | Sokol Kutná Hora „D" | 4 | 4 | : | 0 | 100,00% |
2. | Hofmiler Josef | Kavalier Sázava „C" | 28 | 18 | : | 10 | 64,29% |
3. | Buldra Lubomír | Kavalier Sázava „C" | 16 | 10 | : | 6 | 62,50% |
4. | Daneš Jaroslav | Kavalier Sázava „C" | 20 | 12 | : | 8 | 60,00% |
5. | Bára Tomáš | Kavalier Sázava „C" | 19 | 11 | : | 8 | 57,89% |
6. | Havl |