Kavalier Sázava A

SKST VLAŠIM - KAVALIER SÁZAVA 6:12
 Po šestitýdenní přestávce bylo o víkendu sehráno 12. kolo divize stolních tenistů. Los proti sobě postavil mužstva, která v této sezóně ještě neokusila hořkost porážky. První tým divize SKST Vlašim hostil druhý tým soutěže Kavalier Sázava. U obou týmů došlo v zimním přestupním termínu k podstatným změnám v sestavách. Mužstvo Vlašimi opustil nejlepší hráč týmu Daniel Miffek, který odešel na zahraniční angažmá do Německa a tým Sázavy naopak posílil o Petra Davida, teprve šestnáctiletého, v současné době 5. hráče žebříčku juniorů ČR, který do Sázavy přestoupil na střídavý start z Baníku Havířov.
 Po úvodních čtyřhrách byl stav utkání 1:1, když se o bod domácích postarali Souček s Jiráskem a o bod hostů Janata s Davidem. V následujících dvouhrách se sázavský tým dostal do vedení zásluhou Davida, který si poradil se Lvem a Janaty, který zvítězil nad Jiráskem. Domácí ale vzápětí kontrovali Křížem, který zvítězil nad Danešem a Souček srovnal skóre zápasu na 3:3 vítězstvím nad Nevřelou. V dalších dvouhrách znovu strhli vedení na stranu Sázavy David s Janatou. Souček sice po vítězství nad Danešem snížil na 4:5, ale vyrovnat se již vlašimským hráčům nepodařilo. Postaral se o to hostující Nevřela, který v rozhodujícím 3. setu nedal domácímu Lvovi šanci a po vítězství 21:11 posunul skóre zápasu na 4:6 pro Sázavu. V dalších zápasech si David hladce poradil s Křížem, Janata se Součkem a skóre se posunulo na 4:8 ve prospěch Sázavy. Další bod Sázavy mohl přidat Daneš, ale promarnil 5 setbolů v prvním setu a slibné vedení 13:17 ve třetím setu s domácím Lvem, čímž se domácím podařilo snížit na 5:8. Následující zápasy přinesly pro diváky ve vlašimské sportovní hale nejdramatičtější a zároveň také asi nejkvalitnější stolní tenis. Domácí Jirásek vedl nad Nevřelou v rozhodujícím 3. setu 20:18, ale Nevřelovi se s vypětím všech sil podařilo otočit na 21:20 a následné štěstí v podobě „prasátka" stálo na straně sázavského hráče. V souběžně hraném utkání předváděl své kvality nejlepší hráč domácích Souček, který vedl ve 3.setu nad Davidem 15:8, ale po následujícím oddechovém čase se plně projevily prvoligové zkušenosti Davida, který dokázal utkání otočit na závěrečných 17:21 ve svůj prospěch, čímž také sázavský tým dosáhl desátého, vítězného bodu. V závěru ještě zcela vyčerpaný Janata zvítězil nejtěsnějším rozdílem nad Lvem, Daneš skrečoval utkání Jiráskovi a v posledním zápase zvítězil Nevřela nad Křížem 2:0 na sety.
 Vítězství Sázavy znamená, že si oba týmy vymění pořadí a po 12.kole tak bude sázavský tým v čele divize.
Body Vlašimi : Souček 2, Kříž 1, Jirásek 1, Lev 1, 1 x čtyřhra
Body Sázavy : David 4, Janata 4, Nevřela 3, Daneš 0, 1 x čtyřhra