Datum | Soupeř | Rozhodčí | Výsledek | Sestava | |
06.10.01 | Sokol Velké Popovice | Venku | Dočekal / Siňor | Janata 4, Oborník, Nevřela 2, Daneš F. 0, čt. 2 | |
20.10.01 | Tatran Sedlčany | Venku | Beran O. / Homolka | Oborník 2, Janata 1, Daneš 1, Nevřela 1, čt. 0 | |
21.10.01 | TTC El-Stroj Kladno | Venku | Dočekal / Vychodil | Janata 3, Nevřela 2, Oborník 1, Daneš 0, čt. 0 | |
03.11.01 | Hradec Králové | Doma | Herout / Pavelek st. | Nevřela 2, Janata 1, Oborník 1, Daneš F. 0, čt. 1 | |
04.11.01 | Hronov | Doma | Herout / Pavelek st. | Janata 4, Nevřela 3, Daneš F. 2, Oborník 1, čt. 0 | |
17.11.01 | Litoměřice B | Doma | Pavelek st. / Jirásková | Janata 4, Daneš 2, Oborník 2, Nevřela 1, čt. 0 | |
18.11.01 | Most B | Doma | Pavelek ml. / Pavelek st. | Janata 4, Nevřela 3, Daneš 1, Oborník 1, čt. 1 | |
01.12.01 | Liberec C | Venku | Grosslicht / Veselka J. | Janata 3, Nevřela 2, Daneš 0, Oborník 0, čt. 1 | |
02.12.01 | Ústí nad Labem | Venku | Novák Ji. / Kulich | Daneš 3, Oborník 2, Janata 2, Nevřela 1, čt. 2 | |
15.12.01 | Kostelec n. O. | Doma | Pavelek ml. / Pavelek st. | Janata 3, Oborník 0, Betuštiak 0, Táborský ml. 0, čt. 0 | |
16.12.01 | Ústí nad Orlicí | Doma | Pavelek ml. / Jirásek Z. | Janata 4, Betuštiak 2, Nevřela 2, Oborník 0, čt. 0 | |
26.01.02 | Sokol Velké Popovice | Doma | Jirásek Z. / Pavelek st. | Janata 3, Nevřela 3, Daneš F. 1, Oborník 1, čt. 2 | |
09.02.02 | Tatran Sedlčany | Doma | Pavelek st. / Jirásková | Oborník 3, Janata 3, Daneš 1, Nevřela 1, čt. 2 | |
10.02.02 | TTC El-Stroj Kladno | Doma | Pavelek st. / Jirásková | Janata 3, Daneš 1, Oborník 1, Nevřela 0, čt. 1 | |
23.02.02 | Hradec Králové | Venku | Sedláček P. / Zajíc J. | Janata 2, Daneš 0, Nevřela 0, Oborník 0. čt. 0 | |
24.02.02 | Hronov | Venku | Bárta / Kylar | Janata 4, Daneš 2, Nevřela 2, Oborník 1, čt. 1 | |
09.03.02 | Litoměřice B | Venku | Štastný Vá. / Novák Ji. | Janata 4, Daneš 2, Oborník 2, Nevřela 1, čt. 0 | |
10.03.02 | Most B | Venku | Freimann / Krejcar | Oborník 3, Janata 2, Nevřela 1, Daneš 0, čt. 0 | |
23.03.02 | Liberec C | Doma | Herout / Pavelek st. | Janata 3, Nevřela 3, Oborník 2, Daneš 1, čt. 1 | |
24.03.02 | Ústí nad Labem | Doma | Herout / Pavelek st. | Janata 3, Oborník 3, Nevřela 1, Daneš 1, čt. 2 | |
06.04.02 | Kostelec n. O. | Venku | Kozák / Schejbal Jos. | 10:7 | Nevřela 4, Janata 3, Daneš 2, čt. 1 |
07.04.02 | Ústí nad Orlicí | Venku | Stránský / Neťuka | 6:10 | Nevřela 3, Janata 2, Daneš 1, čt. 0 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
06.10.01 | Kostelec n. Č. l. | Doma | 5:13 | Štus, Čížek, Uher, Faltín 1, čt. 1 |
20.10.01 | Sokol Benešov | Doma | 6:12 | Uher 3, Liberský 2, Faltín 1, Polák 0, čt. 0 |
21.10.01 | Kavalier Sázava "B" | Doma | 12:6 | Čížek J., Štus, Uher 3, Liberský 1, čt. 2 |
03.11.01 | Sokol Sadská "A" | Venku | 3:15 | Čížek J. 2, Štus 1, Čížek M., Faltín 0, čt. 0 |
04.11.01 | Sokol Sadská "B" | Venku | 9:9 | Čížek J. 3, Štus, Liberský 2, Uher 1, čt. 1 |
17.11.01 | TTC Bělá pod Bezdězem | Venku | 6:12 | Liberský, Uher 2, Polák, Štus 1, čt. 0 |
18.11.01 | Sokol Mnichovo Hradiště | Venku | 11:7 | Štus, Liberský, Uher 3, Polák 1, čt. 1 |
01.12.01 | Mogul Kolín | Doma | 10:8 | Uher 2, Štus, Liberský 1, Polák 0, čt. 1, 5xWO |
02.12.01 | Sokol Libice | Doma | 11:7 | Liberský, Uher 4, Štus 2, Čížek J. 1, čt. 0 |
15.12.01 | AŠ Mladá Boleslav "B" | Venku | 4:14 | Štus 3, Uher 1, Čížek J., Liberský 0, čt. 0 |
16.12.01 | Spartak Čelákovice "B" | Venku | 2:16 | Polák, Štus 1, Čížek J., Čížek M. 0, čt. 0 |
26.01.02 | Kostelec n. Č. l. | Venku | 7:11 | Štus 3, Uher 2, Čížek, Liberský 1, čt. 0 |
09.02.02 | Sokol Benešov | Venku | 8:10 | Uher 3, Liberský, Faltín 2, Štus 0, čt. 1 |
10.02.02 | Kavalier Sázava "B" | Venku | 14:4 | Uher 4, Čížek J., Štus, Liberský 3, čt. 1 |
23.02.02 | Sokol Sadská "A" | Doma | 4:14 | Uher 2, Tivodar, Liberský 1, Faltín 0, čt. 0 |
24.02.02 | Sokol Sadská "B" | Doma | 8:10 | Tivodar 3, Uher 2, Štus, Liberský 1, čt. 1 |
09.03.02 | TTC Bělá pod Bezdězem | Doma | 5:13 | Štus 3, Uher 1, Faltín, Polák 0, čt. 1 |
10.03.02 | Sokol Mnichovo Hradiště | Doma | 6:12 | Štus, Čížek, Uher 2, Polák 0, čt. 0 |
23.03.02 | Mogul Kolín | Venku | 6:12 | Štus, Uher 2, Havel 1, Polák 0, čt. 1 |
24.03.02 | Sokol Libice | Venku | 6:12 | Štus 3, Uher 2, Tivodar 1, Havel 0, čt. 0 |
06.04.02 | AŠ Mladá Boleslav "B" | Doma | 3:15 | Uher 3, Liberský, Tivodar, Štus 0, čt. 0 |
07.04.02 | Spartak Čelákovice "B" | Doma | 11:7 | Uher 4, Štus 3, Liberský 2, Tivodar 1, čt. 1 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
20.04.02 | Sokol Libice | Venku | 5:10 | Tivodar, Štus 2, Liberský 1, Čížek J. 0, čt. 0 |
27.04.02 | Sokol Libice | Doma | 3:10 | Liberský 2, Fatín 1, Štus, Tivodar 0, čt. 0 |
10.05.02 | Kavalier Sázava "B" | Doma | 10:4 | Liberský 3, Štus, Tivodar, Uher 2, čt. 1 |
17.05.02 | Kavalier Sázava "B" | Venku | 2:10 | Tivodar, Štus 1, Liberský, Uher 0, čt. 0 |
19.05.02 | Kavalier Sázava "B" | Doma | 3:9 | Čížek J. 2, Uher 1, Faltín, Štus 0, čt. 0 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
06.10.01 | Sokol Benešov | Venku | 6:12 | Betuštiak 4, Táborský ml. 1, Moravec R., Šteflíček 0, čt. 1 |
20.10.01 | Kostelec n. Č. l. | Venku | 8:10 | Betuštiak 4, Táborský ml. 3, Moravec R., Gregor 0, čt. 1 |
21.10.01 | Sokol Kutná Hora | Venku | 6:12 | Betuštiak 3, Táborský ml., Moravec R., Šteflíček 1, čt. 0 |
03.11.01 | Sokol Libice | Doma | 9:9 | Betuštiak, Táborský ml. 3, Moravec R., Šteflíček 1, čt. 1 |
04.11.01 | Mogul Kolín | Doma | 6:12 | Betuštiak, Táborský ml. 2, Moravec R. 1, Gregor 0, čt. 1 |
17.11.01 | Spartak Čelákovice "B" | Venku | 2:16 | Betuštiak 2, Táborský st., Táborský ml., Moravec R. 0, čt. 0 |
18.11.01 | AŠ Mladá Boleslav "B" | Venku | 3:15 | Betuštiak 2, Moravec R. 1, Trmal, Gregor 0, čt. 0 |
01.12.01 | Sokol Mnichovo Hradiště | Doma | 10:8 | Betuštiak 4, Táborský ml. 3, Moravec R. 2, Gregor 0, čt. 1 |
02.12.01 | TTC Bělá pod Bezdězem | Doma | 10:8 | Táborský ml. 3, Betuštiak, Moravec R. 2, Táborský st. 1, čt. 2 |
15.12.01 | Sokol Sadská "B" | Doma | 12:6 | Betuštiak 4, Táborský ml. 3, Moravec R. 2, Táborský st. 1, čt. 2 |
16.12.01 | Sokol Sadská "A" | Doma | 6:12 | Betuštiak, Táborský ml. 2, Moravec 1, Trmal 0, čt. 1 |
26.01.02 | Sokol Benešov | Doma | 5:13 | Betuštiak 3, Moravec R. 2, Šteflíček, Trmal 0, čt. 0 |
09.02.02 | Kostelec n. Č. l. | Doma | 8:10 | Betuštiak 4, Moravec R. 2, Daneš J. 1, Táborský 0, čt. 1 |
10.02.02 | Sokol Kutná Hora | Doma | 4:14 | Betuštiak 2, Moravec R. 1, Gregor, Bára 0, čt. 1 |
23.02.02 | Sokol Libice | Venku | 8:10 | Betuštiak 3, Daneš 2, Moravec 2, Táborský ml. 1, čt. 0 |
24.02.02 | Mogul Kolín | Venku | 8:10 | Moravec 4, Daneš 2, Betuštiak 1, Táborský ml. 1, čt. 0 |
09.03.02 | Spartak Čelákovice "B" | Doma | 4:14 | Betuštiak 2, Moravec R., Táborský ml. 1, Daneš J. 0, čt. 0 |
10.03.02 | AŠ Mladá Boleslav "B" | Doma | 2:16 | Betuštiak 2, Moravec R., Táborský ml., Gregor 0, čt. 0 |
23.03.02 | Sokol Mnichovo Hradiště | Venku | 10:8 | Betuštiak 4, Táborský ml. 3, Moravec R. 2, Daneš 1, čt. 0 |
24.03.02 | TTC Bělá pod Bezdězem | Venku | 8:10 | Betuštiak 3, Moravec R. 2, Táborský ml., Daneš 1, čt. 1 |
06.04.02 | Sokol Sadská "B" | Venku | 12:6 | Betuštiak, Daneš J. 4, Moravec R. 3, Šteflíček 1, čt. 0 |
07.04.02 | Sokol Sadská "A" | Venku | 3:15 | Moravec R. 2, Betuštiak, Gregor, Šteflíček 0, čt. 1 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
20.04.02 | Sokol Kostelec n. Č. l. | Venku | 10:6 | Betuštiak 4, Daneš J. 3, Moravec R. 2, Táborský 1, čt. 0 |
21.04.02 | Sokol Kostelec n. Č. l. | Doma | 3:10 | Moravec R., Betuštiak 1, Daneš J., Táborský 0, čt. 1 |
28.04.02 | Sokol Kostelec n. Č. l. | Venku | 1:9 | Moravec R. 1, Betuštiak, Gregor 0, čt. 0 |
10.05.02 | Sokol Kutná Hora | Venku | 4:10 | Betuštiak 3, Moravec R., Táborský st., Šteflíček 0, čt. 1 |
17.05.02 | Sokol Kutná Hora | Doma | 10:2 | Betuštiak 3, Moravec R., Táborský ml. 2, Daneš 1, čt. 2 |
19.05.02 | Sokol Kutná Hora | Venku | 9:3 | Beruštiak, Moravec R., Táborský ml., Daneš 2, čt. 1 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
06.10.01 | Sokol Kutná Hora "C" | Doma | 8:10 | Hrobař 4, Cyrus 2, Lövl 1, Faltýn 0, čt. 1 |
20.10.01 | Sokol Krchleby | Doma | 5:13 | Hrobař 3, Budjač 2, Cyrus, Lövl 0, čt. 0 |
21.10.01 | ZOM Nymburk | Doma | 9:9 | Budjač 4, Hrobař 3, Lövl 1, Cyrus 0, čt. 1 |
03.11.01 | Sokol Poděbrady | Venku | 9:9 | Budjač, Hrobař 3, Lövl, Cyrus 1, čt. 1 |
04.11.01 | TJ Předhradí | Venku | 9:9 | Budjač, Hrobař 3, Lövl, Cyrus 1, čt. 1 |
17.11.01 | Lokomotiva Nymburk "B" | Venku | 3:15 | Lövl, Cyrus 1, Richter, Faltýn 0, čt. 1 |
18.11.01 | Sokol Sadská "C" | Venku | 9:9 | Budjač 4, Hrobař 3, Lövl 1, Cyrus 0, čt. 1 |
01.12.01 | Mogul Kolín "B" | Doma | 7:11 | Hrobař 4, Lövl, Cyrus, Budjač 1, čt. 0 |
02.12.01 | Mogul Kolín "C" | Doma | 9:9 | Hrobař 4, Budjač 3, Lövl 1, Cyrus 0, čt. 1 |
15.12.01 | Sokol Kutná Hora "B" | Venku | 10:8 | Hrobař 4, Budjač 3, Lövl, Cyrus 1, čt. 1 |
16.12.01 | Olympia Kutná Hora | Venku | 7:11 | Hrobař, Budjač 3, Lövl, Cyrus 0, čt. 1 |
26.01.02 | Sokol Kutná Hora "C" | Venku | 9:9 | Hrobař, Budjač 3, Cyrus, Lövl 1, čt. 1 |
09.02.02 | Sokol Krchleby | Venku | 0:18k. | Čáslav se nedostavila. |
10.02.02 | ZOM Nymburk | Venku | 12:6 | Budjač, Hrobař 4, Lövl 3, Cyrus 2, čt. 1 |
23.02.02 | Sokol Poděbrady | Doma | 9:9 | Budjač, Hrobař 3, Cyrus, Lövl 1, čt. 1 |
24.02.02 | TJ Předhradí | Doma | 10:8 | Budjač 4, Cyrus, Lövl 2, Kořínek 1, čt. 1 |
09.03.02 | Lokomotiva Nymburk "B" | Doma | 8:10 | Budjač 4, Lövl 2, Kasal J. 1, Cyrus 0, čt. 1 |
10.03.02 | Sokol Sadská "C" | Doma | 10:8 | Budjač 4, Lövl, Cyrus 2, Hrobař 1, čt. 1 |
23.03.02 | Mogul Kolín "B" | Venku | 8:10 | Budjač, Hrobař 3, Lövl 2, Cyrus 0, čt. 0 |
24.03.02 | Mogul Kolín "C" | Venku | 8:10 | Budjač 3, Hrobař, Lövl 2, Cyrus 0, čt. 1 |
06.04.02 | Sokol Kutná Hora "B" | Doma | 11:7 | Budjač, Hrobař 4, Lövl 2, Cyrus 0, čt. 1 |
07.04.02 | Olympia Kutná Hora | Doma | 11:7 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
06.10.01 | Olympia Kutná Hora | Doma | 12:6 | Jirásek, Čížek J. 4, Čížek M. 2, Havel 1, čt. 1 |
20.10.01 | Mogul Kolín "B" | Venku | 9:9 | Čížek J. 3, Jirásek, Beňuš 2, Čížek M. 1, čt. 1 |
21.10.01 | Mogul Kolín "C" | Venku | 7:11 | Beňuš, Čížek J. 2, Čížek M., Havel 1, čt. 1 |
03.11.01 | Lokomotiva Nymburk "B" | Doma | 5:13 | Havel M. 3, Čížek J., Beňuš 1, Čížek M. 0, čt. 0 |
04.11.01 | Sokol Sadská "C" | Doma | 6:12 | Čížek M. 3, Havel M., Čížek J., Vala 1, čt. 0 |
17.11.01 | Sokol Krchleby | Doma | 7:11 | Havel M. 3, Čížek J., Jirásek 2, Čížek M. 0, čt. 0 |
18.11.01 | ZOM Nymburk | Doma | 15:3 | Havel M., Čížek J., Vala 4, Čížek M. 2, čt. 1 |
01.12.01 | Sokol Poděbrady | Venku | 5:13 | Čížek J. 2, Čížek M., Jirásek 1, Hušpauer 0, čt. 1 |
02.12.01 | TJ Předhradí | Venku | 4:14 | Havel, Hušpauer, Čížek M. 1, Jirásek 0, čt. 1 |
15.12.01 | Sokol Čáslav | Doma | 8:10 | Vala 3, Čížek J., Jirásek 2, Čížek M. 0, čt. 1 |
16.12.01 | Sokol Kutná Hora "C" | Doma | 13:5 | Čížek J., Beňuš 4, Čížek M. 3, Hušpauer 0, čt. 2 |
26.01.02 | Olympia Kutná Hora | Venku | 6:12 | Jirásek, Čížek J., Čížek M. 2, Hušpauer 0, čt. 0 |
09.02.02 | Mogul Kolín "B" | Doma | 7:11 | Vala, Jirásek 2, Čížek J., Čížek M. 1, čt. 1 |
10.02.02 | Mogul Kolín "C" | Doma | 12:6 | Jirásek 4, Beňuš, Čížek J. 3, Čížek M. 1, čt. 1 |
23.02.02 | Lokomotiva Nymburk "B" | Venku | 2:16 | Čížek J., Jirásek 1, Havel M., Čížek M. 0, čt. 0 |
24.02.02 | Sokol Sadská "C" | Venku | 11:7 | Čížek J. 4, Vala 3, Beňuš 2, Jirásek 1, čt. 1 |
09.03.02 | Sokol Krchleby | Venku | 3:15 | Čížek J. ml. 3, Havel M., Čížek M., Čížek J. st. 0, čt. 0 |
10.03.02 | ZOM Nymburk | Venku | 18:0k. | Domácí se k utkání nedostavili. |
23.03.02 | Sokol Poděbrady | Doma | Sokol Poděbrady byl vyloučen ze soutěže | |
24.03.02 | TJ Předhradí | Doma | 15:3 | Beňuš, Čížek J. 4, Vala, Jirásek 3, čt. 1 |
06.04.02 | Sokol Čáslav | Venku | 7:11 | Jirásek, Havel 2, Čížek J. ml., Beňuš 1, čt. 1 |
07.04.02 | Sokol Kutná Hora "C" | Venku | 7:11 | Beňuš 3, Havel, Čížek M., Hušpauer 1, čt. 1 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
20.04.02 | Sokol Kutná Hora "C" | Venku | 10:2 | Čížek J., Havel 3, Hušpauer 2, Jirásek 1, čt. 1 |
27.04.02 | Sokol Kutná Hora "C" | Doma | 9:9 | Havel 4, Jirásek 3, Čížek J. ml. 2, Čížek M. 0, čt. 0 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
06.10.01 | Sokol Čáslav | Venku | 10:8 | Polák, Pekárek 3, Franc 2, Cihlář 1, čt. 1 |
20.10.01 | ZOM Nymburk | Doma | 5:13 | Pekárek, Polák 2, Franc, Kvíz 0, čt. 1 |
21.10.01 | Sokol Krchleby | Doma | 2:16 | Polák 1, Kvíz, Franc, Cihlář 0, čt. 1 |
03.11.01 | TJ Předhradí | Venku | 5:13 | Pekárek 3, Polák 2, Franc, Cihlář 0, čt. 0 |
04.11.01 | Sokol Poděbrady | Venku | 6:12 | Polák, Cihlář 2, Franc, Choutka 1, čt. 0 |
17.11.01 | Sokol Sadská "C" | Venku | 8:10 | Štus, Polák 3, Cihlář 1, Franc 0, čt. 1 |
18.11.01 | Lokomotiva Nymburk "B" | Venku | 0:18 | Cihlář, Kvíz, Franc, Choutka 0, čt. 0 |
01.12.01 | Mogul Kolín "C" | Doma | 6:12 | Štus, Polák 2, Pekárek 1, Cihlář 0, čt. 1 |
02.12.01 | Mogul Kolín "B" | Doma | 5:13 | Pekárek 2, Polák, Cihlář 1, Choutka 0, čt. 1 |
15.12.01 | Olympia Kutná Hora | Venku | 8:10 | Štus, Pekárek 3, Polák 1, Franc 0, čt. 1 |
16.12.01 | Sokol Kutná Hora "B" | Venku | 5:13 | Franc 2, Kvíz, Sosnovec B., Choutka 1, čt. 0 |
26.01.02 | Sokol Čáslav | Doma | 9:9 | Štus 3, Polák, Pekárek 2, Cihlář 1, čt. 1 |
09.02.02 | ZOM Nymburk | Venku | 6:12 | Pekárek 3, Polák 2, Mucha 1, Cihlář 0, čt. 0 |
10.02.02 | Sokol Krchleby | Venku | 4:14 | Polák 3, Cihlář 1, Kvíz 0, čt. 0 |
23.02.02 | TJ Předhradí | Doma | 13:5 | Pekárek, Polák 4, Cihlář 2, Franc 1, čt. 2 |
24.02.02 | Sokol Poděbrady | Doma | 4:14 | Polák 2, Cihlář 1, Choutka 0, čt. 1 |
09.03.02 | Sokol Sadská "C" | Doma | 18:0k. | Hosté se dostavili po čekací době |
10.03.02 | Lokomotiva Nymburk "B" | Doma | 2:16 | Choutka, Kvíz 1, Cihlář, Faltín ml. 0, čt. 0 |
23.03.02 | Mogul Kolín "C" | Venku | 5:13 | Pekárek 3, Polák, Cihlář 1, Štus 0, čt. 0 |
24.03.02 | Mogul Kolín "B" | Venku | 9:8 | Cihlář, Kvíz 2, Franc 1, 4xWO |
06.04.02 | Olympia Kutná Hora | Doma | 9:9 | Pekárek, Štus 3, Polák 2, Cihlář 1, čt. 0 |
07.04.02 | Sokol Kutná Hora "B" | Doma | 11:7 | Štus 4, Polák, Franc 3, Choutka 0, čt. 1 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
20.04.02 | Sokol Kutná Hora "B" | Doma | 2:10 | Polák 1, Choutka, Faltín ml., Franc 0, čt. 1 |
27.04.02 | Sokol Kutná Hora "B" | Venku | 9:9 | Štus 3, Polák 2, Cihlář, Franc 1, čt. 2 |
Datum | Soupeř | Výsledek | Sestava | |
06.10.01 | Sokol Kutná Hora "B" | Venku | 6:12 | Zajíček, Darius 2, Vrána 1, Hladík 0, čt. 1 |
20.10.01 | Mogul Kolín "C" | Venku | 9:9 | Vrána 3, Růžička, Hladík 2, Zajíček 1, čt. 1 |
21.10.01 | Mogul Kolín "B" | Venku | 5:13 | Vrána 2, Růžička, Zajíček 1, Hladík 0, čt. 1 |
03.11.01 | Sokol Sadská "C" | Doma | 7:11 | Majer, Hladík 2, Vrána, Růžička 1, čt. 1 |
04.11.01 | Lokomotiva Nymburk "B" | Doma | 5:13 | Hladík 3, Růžička, Vrána 1, Havlíček 0, čt. 0 |
17.11.01 | ZOM Nymburk | Doma | 11:7 | Hladík 4, Růžička 3, Vrána, Majer 2, čt. 0 |
18.11.01 | Sokol Krchleby | Doma | 5:13 | Hladík 3, Havlíček 1, Vrána, Růžička 0, čt. 1 |
01.12.01 | TJ Předhradí | Venku | 8:10 | Růžička 3, Hladík, Vrána 2, Majer 1, čt. 0 |
02.12.01 | Sokol Poděbrady | Venku | 3:15 | Hladík 2, Majer 1, Darius, Vrána 0, čt. 0 |
15.12.01 | Sokol Kutná Hora "C" | Doma | 10:8 | Hladík 3, Růžička, Majer, Vrána 2, čt. 1 |
16.12.01 | Sokol Čáslav | Doma | 11:7 | Hladík 4, Vrána, Růžička, Vrbík 2, čt. 1 |
26.01.02 | Sokol Kutná Hora "B" | Doma | 12:6 | Zajíček 4, Hladík 3, Růžička 2, Vrána 1, čt. 2 |
09.02.02 | Mogul Kolín "C" | Doma | 7:11 | Vrána, Hladík 2, Růžička, Zajíček 1, čt. 1 |
10.02.02 | Mogul Kolín "B" | Doma | 12:6 | Hladík 4, Růžiča, Vrána, Zajíček 2, čt. 2 |
23.02.02< |