Okresní svaz stolního tenisu
Kutná Hora
Okresní pohár mužů
Výsledky prvního turnaje
Skupiny:
Skupina A | Budjač | Jandejsek Z. | Švarc | Kasal J. | Body | Místo |
Budjač | XXX | 3:0 (5, 6, 3) | 3:0 (5, 2, 5) | 3:0 (9, 5, 12) | 6 | 1 |
Jandejsek Z. | 0:3 (-5, -6, -3) | XXX | 2:3 (-12, -6, 6, 5, -7) | 3:2 (7, -11, -10, 7, 9) | 4 | 3 |
Švarc | 0:3 (-5, -2, -5) | 3:2 (12, 6, -6, -5, 7) | XXX | 3:1 (6, -8, 9, 9) | 5 | 2 |
Kasal J. | 0:3 (-9, -5, -12) | 2:3 (-7, 11, 10, -7, -9) | 1:3 (-6, 8, -9, -9) | XXX | 3 | 4 |
Skupina B | Polák M. | Herout V. | Cyrus | Body | Místo |
Polák M. | XXX | 3:0 (10, 11, 5) | 3:0 (10, 3, 8) | 4 | 1 |
Herout V. | 0:3 (-10, -11, -5) | XXX | 1:3 (-9, -3, 6, -6) | 2 | 3 |
Cyrus | 0:3 (-10, -3, -8) | 3:1 (9, 3, -6, 6) | XXX | 3 | 2 |
Skupina C | Lövl | Tvrdý | Herout T. | Hlava | Body | Místo |
Lövl | XXX | 3:0 (6, 7, 10) | 3:1 (-8, 5, 6, 5) | 3:0 (6, 3, 9) | 6 | 1 |
Tvrdý | 0:3 (-6, -7, -10) | XXX | 0:3 (-5, -4, -6) | 0:3 (-5, -9, -6) | 3 | 4 |
Herout T. | 1:3 (8, -5, -6, -5) | 3:0 (5, 4, 6) | XXX | 3:2 (8, -10, -7, 8, 7) | 5 | 2 |
Hlava | 0:3 (-6, -3, -9) | 3:0 (5, 9, 6) | 2:3 (-8, 10, 7, -8, -7) | XXX | 4 | 3 |
Skupina D | Vrána st. | Kořínek | Jandejsek P. | Váša Jan | Body | Místo |
Vrána st. | XXX | 3:0 (7, 10, 5) | 3:2 (-8, 6, 9, -3, 13) | 3:1 (7, -8, 8, 7) | 6 | 1 |
Kořínek | 0:3 (-7, -10, -5) | XXX | 0:3 (-8, -9, -8) | 2:3 (9, 9, -7, -5, -7) | 3 | 4 |
Jandejsek P. | 2:3 (8, -6, -9, 3, -13) | 3:0 (8, 9, 8) | XXX | 3:0 (5, 6, 4) | 5 | 2 |
Váša Jan | 1:3 (-7, 8, -8, -7) | 3:2 (-9, -9, 7, 5, 7) | 0:3 (-5, -6, -4) | XXX | 4 | 3 |
Skupina E | Havel M. | Havel V. | Herout F. | Body | Místo |
Havel M. | XXX | 1:3 (-6, 7, -10, -8) | 3:2 (-10, 8, -10, 8, 7) | 3 | 2 |
Havel V. | 3:1 (6, -7, 10, 8) | XXX | 0:3 (-3, -9, -8) | 3 | 3 |
Herout F. | 2:3 (10, -8, 10, -8, -7) | 3:0 (3, 9, 8) | XXX | 3 | 1 |
Skupina F | Vaněk | Vrána ml. | Čížek | Body | Místo |
Vaněk | XXX | 3:1 (6, -12, 5, 14) | 2:3 (5, 9, -8, -8, -7) | 3 | 2 |
Vrána ml. | 1:3 (-6, 12, -5, -14) | XXX | 1:3 (-8, -8, 5, -8) | 2 | 3 |
Čížek | 3:2 (-5, -9, 8, 8, 7) | 3:1 (8, 8, -5, 8) | XXX | 4 | 1 |
Finále A
1 | Budjač | | | | | |
| | Budjač | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Budjač | | | |
x | bye | | | | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | | Budjač | | |
5 | Jandejsek P. | | | 3:0 (3, 2, 3) | | |
| | Jandejsek P. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Jandejsek P. | | | |
x | bye | | 3:1 (-3, 10, 7, 8) | | | |
| | Havel M. | | | | |
8 | Havel M. | | | | | |
| | | | | Budjač | |
9 | Čížek | | | | 3:1 (-6, 7, 8, 9) | |
| | Čížek | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Čížek | | | |
x | bye | | 3:2 (-9, -13, 9, 7, 8) | | | |
| | Cyrus | | | | |
12 | Cyrus | | | | | |
| | | | Lövl | | |
x | bye | | | 3:1 (2, 5, -12, 4) | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Lövl | | | |
x | bye | | | | | |
| | Lövl | | | | |
16 | Lövl | | | | | |
| | | | | | Budjač |
17 | Vrána st. | | | | | 3:0 (4, 5, 6) |
| | Vrána st. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Vrána st. | | | |
x | bye | | | | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | | Herout F. | | |
21 | Vaněk | | | 3:2 (-5, -7, 8, 8, 8) | | |
| | Vaněk | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Herout F. | | | |
x | bye | | 3:0 (5, 8, 1) | | | |
| | Herout F. | | | | |
24 | Herout F. | | | | | |
| | | | | Herout F. | |
25 | Herout T. | | | | 3:0 (8, 5, 8) | |
| | Herout T. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Herout T. | | | |
x | bye | | 3:0 (9, 9, 7) | | | |
| | Švarc | | | | |
28 | Švarc | | | | | |
| | | | Polák M. | | |
x | bye | | | 3:1 (10, -8, 8, 5) | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Polák M. | | | |
x | bye | | | | | |
| | Polák M. | | | | |
32 | Polák M. | | | | | |
Finále B
1 | Havel V. | | | | | |
| | Havel V. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Havel V. | | | |
x | bye | | | | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | | Vrána ml. | | |
5 | Tvrdý | | | 3:0 (7, 10, 11) | | |
| | Tvrdý | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Vrána ml. | | | |
x | bye | | 3:0 (12, 8, 2) | | | |
| | Vrána ml. | | | | |
8 | Vrána ml. | | | | | |
| | | | | Vrána ml. | |
9 | Kořínek | | | | 3:1 (4, -8, 8, 7) | |
| | Kořínek | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Kořínek | | | |
x | bye | | | | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | | Jandejsek Z. | | |
x | bye | | | 3:0 (7, 9, 9) | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Jandejsek Z. | | | |
x | bye | | | | | |
| | Jandejsek Z. | | | | |
16 | Jandejsek Z. | | | | | |
| | | | | | Váša Jan |
17 | Herout V. | | | | | 3:1 (-9, 9, 8, 8) |
| | Herout V. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Herout V. | | | |
x | bye | | | | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | | Herout V. | | |
x | bye | | | 3:0 (WO) | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Kasal J. | | | |
x | bye | | | | | |
| | Kasal J. | | | | |
24 | Kasal J. | | | | | |
| | | | | Váša Jan | |
25 | Hlava | | | | 3:2 (9, -9, -9, 8, 6) | |
| | Hlava | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Hlava | | | |
x | bye | | | | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | | Váša Jan | | |
x | bye | | | 3:1 (10, 10, -4, 7) | | |
| | bye | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Váša Jan | | | |
x | bye | | | | | |
| | Váša Jan | | | | |
32 | Váša Jan | | | | | |
Výsledková listina
| Jméno | Oddíl | Bodů | Bonus |
1. | Budjač Libor | Sokol Čáslav | 305 | +6 |
2. | Herout František | Jiskra Zruč nad Sázavou | 255 | +16 |
3. | Lövl Jan | Sokol Čáslav | 205 | |
4. | Polák Michal | Sokol Kutná Hora | 200 | |
5. | Čížek Martin | Sokol Kutná Hora | 180 | |
6. | Herout Tomáš | Jiskra Zruč nad Sázavou | 165 | |
6. | Jandejsek Pavel | Jiskra Zruč nad Sázavou | 165 | |
6. | Vrána Miroslav st. | Olympia Kutná Hora | 165 | |
9. | Švarc Petr | Sokol Uhlířské Janovice | 125 | |
10. | Cyrus Miroslav | Sokol Čáslav | 120 | |
10. | Havel Miroslav | Sokol Kutná Hora | 120 | |
10. | Vaněk Jiří | Olympia Kutná Hora | 120 | |
10. | Váša Jan | Sokol Uhlířské Janovice | 120 | |
14. | Vrána Miroslav ml. | Sokol Čáslav | 95 | |
15. | Jandejsek Zdeněk | Jiskra Zruč nad Sázavou | 60 | |
16. | Herout Václav | Jiskra Zruč nad Sázavou | 55 | |
17. | Havel Václav | Sokol Čáslav | 30 | |
17. | Hlava Václav | Olympia Kutná Hora | 30 | |
19. | Kasal Jan | Sokol Čáslav | 25 | |
19. | Kořínek Zdeněk | Sokol Čáslav | 25 | |
21. | Tvrdý Josef | Sokol Uhlířské Janovice | 15 | |
Zpět na Okresní pohár mužů
Zpět na Homepage