Okresní svaz stolního tenisu
Kutná Hora
Okresní pohár mužů
Výsledky druhého turnaje
Skupiny:
Skupina A | Nevřela | Čtveráček | Cyrus | Vlasák | Body | Místo |
Nevřela | XXX | 3:0 (4, 3, 4) | 3:1 (-8, 2, 3, 8) | 3:1 (5, 2, -12, 1) | 6 | 1 |
Čtveráček | 0:3 (-4, -3, -4) | XXX | 0:3 (-6, -2, -4) | 0:3 (-7, -8, -5) | 3 | 4 |
Cyrus | 1:3 (8, -2, -3, -8) | 3:0 (6, 2, 4) | XXX | 3:0 (3, 3, 8) | 5 | 2 |
Vlasák | 1:3 (-5, -2, 12, -1) | 3:0 (7, 8, 5) | 0:3 (-3, -3, -8) | XXX | 4 | 3 |
Skupina B | Daneš F. | Herout V. | Šamalík | Koníček | Čížek | Body | Místo |
Daneš F. | XXX | 3:0 (5, 9, 2) | 3:0 (2, 5, 7) | 3:0 (6, 2, 3) | 3:0 (8, 7, 6) | 8 | 1 |
Herout V. | 0:3 (-5, -9, -2) | XXX | 0:3 (-6, -8, -7) | 3:2 (9, 5, -7, -8, 9) | 1:3 (9, -8, -5, -9) | 5 | 4 |
Šamalík | 0:3 (-2, -5, -7) | 3:0 (6, 8, 7) | XXX | 3:1 (6, 4, -9, 11) | 1:3 (9, -6, -6, -7) | 6 | 3 |
Koníček | 0:3 (-6, -2, -3) | 2:3 (-9, -5, 7, 8, -9) | 1:3 (-6, -4, 9, -11) | XXX | 0:3 (-2, -12, -11) | 4 | 5 |
Čížek | 0:3 (-8, -7, -6) | 3:1 (-9, 8, 5, 9) | 3:1 (-9, 6, 6, 7) | 3:0 (2, 12, 11) | XXX | 7 | 2 |
Skupina C | Betuštiak | Číž | Herout T. | Vrána ml. | Body | Místo |
Betuštiak | XXX | 3:1 (13, 5, -15, 3) | 2:3 (-9, 9, 0, -9, -14) | 3:0 (10, 3, 6) | 5 | 2 |
Číž | 1:3 (-13, -5, 15, -3) | XXX | 0:3 (-9, -6, -7) | 3:1 (6, 12, -6, 12) | 4 | 3 |
Herout T. | 3:2 (9, -9, -0, 9, 14) | 3:0 (9, 6, 7) | XXX | 0:3 (-8, -12, -9) | 5 | 1 |
Vrána ml. | 0:3 (-10, -3, -6) | 1:3 (-6, -12, 6, -12) | 3:0 (8, 12, 9) | XXX | 4 | 4 |
Skupina D | Budjač | Váša Jan | Tureček | Jandejsek Z. | Body | Místo |
Budjač | XXX | 3:0 (5, 4, 5) | 3:0 (5, 2, 9) | 3:0 (5, 3, 3) | 6 | 1 |
Váša Jan | 0:3 (-5, -4, -5) | XXX | 3:1 (8, -8, 10, 5) | 3:2 (9, -8, -6, 8, 6) | 5 | 2 |
Tureček | 0:3 (-5, -2, -9) | 1:3 (-8, 8, -10, -5) | XXX | 3:1 (-8, 8, 6, 5) | 4 | 3 |
Jandejsek Z. | 0:3 (-5, -3, -3) | 2:3 (-9, 8, 6, -8, -6) | 1:3 (8, -8, -6, -5) | XXX | 3 | 4 |
Skupina E | Polák M. | Váša Jiří | Švarc | Havel V. | Body | Místo |
Polák M. | XXX | 3:0 (8, 5, 3) | 1:3 (-10, -9, 0, -8) | 3:0 (8, 14, 9) | 5 | 2 |
Váša Jiří | 0:3 (-8, -5, -3) | XXX | 0:3 (-12, -2, -9) | 0:3 (-7, -5, -9) | 3 | 4 |
Švarc | 3:1 (10, 9, -0, 8) | 3:0 (12, 2, 9) | XXX | 3:1 (9, -9, 10, 4) | 6 | 1 |
Havel V. | 0:3 (-8, -14, -9) | 3:0 (7, 5, 9) | 1:3 (-9, 9, -10, -4) | XXX | 4 | 3 |
Skupina F | Jirásek | Makal | Faltýn | Jandejsek P. | Body | Místo |
Jirásek | XXX | 3:0 (3, 5, 5) | 3:1 (7, -8, 4, 15) | 3:0 (5, 3, 7) | 6 | 1 |
Makal | 0:3 (-3, -5, -5) | XXX | 3:1 (-7, 7, 9, 6) | 0:3 (-4, -6, -8) | 4 | 4 |
Faltýn | 1:3 (-7, 8, -4, -15) | 1:3 (7, -7, -9, -6) | XXX | 3:1 (3, 9, -2, 4) | 4 | 3 |
Jandejsek P. | 0:3 (-5, -3, -7) | 3:0 (4, 6, 8) | 1:3 (-3, -9, 2, -4) | XXX | 4 | 2 |
Skupina G | Král S. | Kořínek | Tvrdý | Michalička | Vrána st. | Body | Místo |
Král S. | XXX | 3:1 (1, -6, 7, 2) | 3:0 (3, 1, 5) | 3:0 (6, 3, 1) | 3:2 (6, 8, -8, -7, 8) | 8 | 1 |
Kořínek | 1:3 (-1, 6, -7, -2) | XXX | 3:1 (6, 6, -8, 10) | 3:0 (3, 2, 6) | 3:2 (-9, 3, 10, -4, 9) | 7 | 2 |
Tvrdý | 0:3 (-3, -1, -5) | 1:3 (-6, -6, 8, -10) | XXX | 1:3 (10, -4, -6, -10) | 0:3 (-9, -8, -3) | 4 | 5 |
Michalička | 0:3 (-6, -3, -1) | 0:3 (-3, -2, -6) | 3:1 (-10, 4, 6, 10) | XXX | 0:3 (-8, -2, -4) | 5 | 4 |
Vrána st. | 2:3 (-6, -8, 8, 7, -8) | 2:3 (9, -3, -10, 4, -9) | 3:0 (9, 8, 3) | 3:0 (8, 2, 4) | XXX | 6 | 3 |
Skupina H | Lövl | Král J. | Herout F. | Novák | Body | Místo |
Lövl | XXX | 3:2 (4, -7, -8, 5, 8) | 3:1 (-10, 4, 6, 8) | 3:1 (8, -9, 8, 9) | 6 | 1 |
Král J. | 2:3 (-4, 7, 8, -5, -8) | XXX | 1:3 (-4, 8, -5, -8) | 2:3 (-8, 7, 6, -11, -7) | 3 | 4 |
Herout F. | 1:3 (10, -4, -6, -8) | 3:1 (4, -8, 5, 8) | XXX | 3:0 (10, 5, 13) | 5 | 2 |
Novák | 1:3 (-8, 9, -8, -9) | 3:2 (8, -7, -6, 11, 7) | 0:3 (-10, -5, -13) | XXX | 4 | 3 |
Finále A
1 | Nevřela | | | | | |
| | Nevřela | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Nevřela | | | |
x | bye | | 3:1 (7, 9, -9, 7) | | | |
| | Polák M. | | | | |
4 | Polák M. | | | | | |
| | | | Nevřela | | |
5 | Čížek | | | 3:0 (5, 3, 9) | | |
| | Čížek | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Lövl | | | |
x | bye | | 3:2 (8, -6, -8, 9, 7) | | | |
| | Lövl | | | | |
8 | Lövl | | | | | |
| | | | | Nevřela | |
9 | Herout T. | | | | 3:0 (5, 8, 7) | |
| | Herout T. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Herout T. | | | |
x | bye | | 3:0 (4, 7, 5) | | | |
| | Kořínek | | | | |
12 | Kořínek | | | | | |
| | | | Jirásek | | |
13 | Váša Jan | | | 3:2 (7, -6, -9, 8, 6) | | |
| | Váša Jan | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Jirásek | | | |
x | bye | | 3:1 (11, 6, -9, 7) | | | |
| | Jirásek | | | | |
16 | Jirásek | | | | | |
| | | | | | Nevřela |
17 | Budjač | | | | | 3:2 (9, -9, -7, 9, 6) |
| | Budjač | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Budjač | | | |
x | bye | | 3:0 (2, 10, 12) | | | |
| | Jandejsek P. | | | | |
20 | Jandejsek P. | | | | | |
| | | | Budjač | | |
21 | Cyrus | | | 3:0 (2, 2, 7) | | |
| | Cyrus | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Král S. | | | |
x | bye | | 3:1 (9, 8, -4, 6) | | | |
| | Král S. | | | | |
24 | Král S. | | | | | |
| | | | | Daneš F. | |
25 | Švarc | | | | 3:0 (10, 10, 13) | |
| | Švarc | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Betuštiak | | | |
x | bye | | 3:0 (7, 8, 3) | | | |
| | Betuštiak | | | | |
28 | Betuštiak | | | | | |
| | | | Daneš F. | | |
29 | Herout F. | | | 3:0 (6, 9, 8) | | |
| | Herout F. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Daneš F. | | | |
x | bye | | 3:1 (-8, 5, 3, 9) | | | |
| | Daneš F. | | | | |
32 | Daneš F. | | | | | |
Finále B
1 | Vrána st. | | | | | |
| | Vrána st. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Vrána ml. | | | |
3 | Vrána ml. | | 3:0 (1, 1, 1) | | | |
| | Vrána ml. | | | | |
4 | Koníček | 3:0 (5, 7, 9) | | | | |
| | | | Vrána ml. | | |
5 | Makal | | | 3:2 (-6, -9, 10, 10, 9) | | |
| | Makal | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Novák | | | |
x | bye | | 3:2 (5, -5, 4, -5, 5) | | | |
| | Novák | | | | |
8 | Novák | | | | | |
| | | | | Šamalík | |
9 | Šamalík | | | | 3:1 (8, 6, -9, 9) | |
| | Šamalík | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Šamalík | | | |
x | bye | | 3:0 (5, 8, 15) | | | |
| | Jandejsek Z. | | | | |
12 | Jandejsek Z. | | | | | |
| | | | Šamalík | | |
13 | Čtveráček | | | 3:2 (-6, -7, 6, 10, 9) | | |
| | Čtveráček | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Havel V. | | | |
x | bye | | 3:0 (3, 4, 7) | | | |
| | Havel V. | | | | |
16 | Havel V. | | | | | |
| | | | | | Tureček |
17 | Faltýn | | | | | 3:1 (9, -12, 9, 7) |
| | Faltýn | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Faltýn | | | |
x | bye | | 3:0 (10, 6, 9) | | | |
| | Král J. | | | | |
20 | Král J. | | | | | |
| | | | Faltýn | | |
21 | Herout V. | | | 3:0 (8, 5, 4) | | |
| | Herout V. | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Herout V. | | | |
x | bye | | 3:1 (2, -10, 9, 5) | | | |
| | Číž | | | | |
24 | Číž | | | | | |
| | | | | Tureček | |
25 | Vlasák | | | | 3:2 (-5, 11, 5, -9, 9) | |
| | Vlasák | | | | |
x | bye | | | | | |
| | | Vlasák | | | |
x | bye | | 3:1 (8, -7, 9, 8) | | | |
| | Váša Jiří | | | | |
28 | Váša Jiří | | | | | |
| | | | Tureček | | |
29 | Michalička | | | 3:0 (9, 6, 6) | | |
| | Michalička | | | | |
30 | Tvrdý | 3:2 (9, 6, -9, -8, 8) | | | | |
| | | Tureček | | | |
x | bye | | 3:0 (7, 11, 3) | | | |
| | Tureček | | | | |
32 | Tureček | | | | | |
Výsledková listina
| Jméno | Oddíl | Bodů | Bonus |
1. | Nevřela Daniel | Kavalier Sázava | 325 | +56 |
2. | Daneš Filip | Kavalier Sázava | 270 | +50 |
3. | Budjač Libor | Sokol Čáslav | 225 | +10 |
4. | Jirásek Zdeněk ing. | Sokol Kutná Hora | 225 | |
5. | Herout Tomáš | Jiskra Zruč nad Sáz. | 180 | +15 |
6. | Král Slávek | Sokol Chlístovice | 190 | +3 |
7. | Lövl Jan | Sokol Čáslav | 185 | |
8. | Betuštiak Petr | Kavalier Sázava | 165 | |
9. | Švarc Petr | Sokol U. Janovice | 145 | +5 |
10. | Kořínek Zdenek | Sokol Čáslav | 130 | +3 |
11. | Čížek Martin | Sokol Kutná Hora | 130 | |
11. | Tureček Pavel | Sokol U. Janovice | 130 | |
13. | Cyrus Miroslav | Sokol Čáslav | 125 | |
13. | Herout František | Jiskra Zruč nad Sáz. | 125 | |
13. | Polák Michal | Sokol Kutná Hora | 125 | |
13. | Váša Jan | Sokol U. Janovice | 125 | |
17. | Jandejsek Pavel | Jiskra Zruč nad Sáz. | 120 | |
18. | Šamalík Zdeněk | Sokol U. Janovice | 105 | |
19. | Vrána Miroslav ml. | Sokol Čáslav | 80 | +3 |
20. | Faltýn Karel | Sokol Čáslav | 70 | |
21. | Havel Václav | Sokol Čáslav | 40 | |
21. | Herout Václav | Jiskra Zruč nad Sáz. | 40 | |
21. | Novák Jaroslav | Kavalier Sázava | 40 | |
21. | Vlasák Ota | Sokol U. Janovice | 40 | |
25. | Michalička Petr | Sokol U. Janovice | 30 | |
26. | Vrána Miroslav st. | Olympia Kutná Hora | 25 | |
27. | Číž Josef | Sokol U. Janovice | 20 | |
27. | Makal František | Sokol U. Janovice | 20 | |
29. | Čtveráček Martin | Sokol U. Janovice | 15 | |
29. | Jandejsek Zdeněk | Jiskra Zruč nad Sáz. | 15 | |
29. | Král Jiří | Sokol U. Janovice | 15 | |
29. | Váša Jiří | Sokol U. Janovice | 15 | |
33. | Koníček Bohumil | Sokol U. Janovice | 10 | |
33. | Tvrdý Josef | Sokol U. Janovice | 10 | |
Zpět na Okresní pohár mužů
Zpět na Homepage