Kavalier Sázava A

15. kolo: Kavalier Sázava - Sokol Bor u Tachova 10 : 4
 Mužstvo Boru, které je v současné době na předposledním místě tabulky přijelo do Sázavy z důvodu chřipkové epidemie jen se třemi hráči a od začátku bylo zřejmé, že také bez velké naděje na úspěch. Janata s Danešem sice prohráli úvodní čtyřhru s dvojicí Dráždil - Noha 10 : 12 v pátem setu, ale v následujících dvouhrách se již projevila kvalita domácího týmu. Hosté drželi celkem vyrovnanou partii do stavu 5 : 4 hlavně zásluhou mladého Vokurky, který porazil Betuštiaka i Janatu, ale od tohoto stavu se již prosazovali jen domácí, kteří šňůrou pěti bodů rozhodli o svém očekávaném vítězství.
Body Sázavy : Daneš 2, Nevřela 2, Betuštiak 1, Janata 1, 4 x kontumece>
Body Boru : Vokurka 2, Noha 1, 1 x čtyřhra, Dráždil 0

16. kolo: Kavalier Sázava - Union Plzeň B 10 : 6
 Nedělní utkání proti Plzni mělo úplně jiný náboj, než sobotní střetnutí s Borem. Hosté, kterým po minulém kole patřila devátá příčka tabulky přijeli do Sázavy v nejsilnější sestavě, tedy i se svým nejlepším hráčem Pancerem, který v prvním vzájemném duelu v Plzni proti Sázavě nenastoupil. Body z úvodních čtyřher si oba soupeři rozdělili a domácí dvojici dvojici Betuštiak - Nevřela ještě dlouho mrzela prohra s dvojicí Pancer - Macháček, protože se jim nepodařilo promněnit slibné vedední 10 : 7 v pátém, rozhodujícím setu. Po první polovině dvouher byl stav 7 : 3 pro domácí, když se o oba body hostů z dvouher přičinil skvěle hrající Pancer a protože se vzápětí prosadili i hostující Macháček s Čechem a Pancer si připsal další vítězství nad Janatou, byl stav 8 : 6 pro Sázavu. Za tohoto stavu hosté nebezpečně ožili, protože vycítili určitou šanci na zlom v utkání. Domácí ale žádný zvrat nepřipustili. Janata si bezpečně poradil 3 : 0 s Macháčkem a v souboji dosud neporažených hráčů předvedl Daneš jeden z nejlepších výkonů sezóny, když zvítězil nad Pancerem 3 : 1 na sety a ziskem desátého bodu ukončil utkání.
Body Sázavy : Daneš 4, Janata 3, Navřela 1, Betuštiak 1, 1 x čtyřhra
Body Plzně : Pancer 3, Čech 1, Macháček 1, Tibitancl 0, 1 x čtyřhra