Začátek 9:00 hod. | Začátek 13:00 hod. |
| |
1. kolo 12. 10. 2002 (11. kolo 25. 1. 2003) | 2. kolo 12. 10. 2002 (12. kolo 25. 1. 2003) |
Sokol Čáslav "B" - Star Tupadly "A" 10:8 a 7:11 | |
Sokol Čáslav "C" - Sokol U. Janovice "A" 4:14 a 7:11 | Sokol Čáslav "C" - Kavalier Sázava "C" 6:12 a 2:16 |
Olympia K. Hora "C" - Kavalier Sázava "C" 8:10 a 4:14 | Olympia K. Hora "C" - Sokol U. Janovice "A" 6:12 a 5:13 |
Sokol Rataje - Sokol Kutná Hora "C" 14:4 a 10:8 | Sokol Rataje - Sokol Chlístovice 8:10 a 10:8 |
Jiskra Zruč n. Sáz. "A" - Sokol Chlístovice 12:6 a 11:7 | Jiskra Zruč n. Sáz. "A" - Sokol K. Hora "C" 17:1 a 10:8 |
| |
3. kolo 26. 10. 2002 (13. kolo 8. 2. 2003) | 4. kolo 26. 10. 2002 (14. kolo 8. 2. 2003) |
Sokol U. Janovice "A" - Kavalier Sázava "C" 8:10 a 5:13 | |
Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Čáslav "C" 14:4 a 10:8 | Sokol K. Hora "C" - Olympia K. Hora "C" 12:6 a 12:6 |
Sokol Chlístovice - Olympia Kutná Hora "C" 11:7 a 8:10 | Sokol Chlístovice - Sokol Čáslav "C" 15:3 a 9:9 |
Star Tupadly "A" - Sokol Rataje 9:9 a 9:9 | Star Tupadly "A" - Jiskra Zruč nad Sáz. "A" 7:11 a 6:12 |
Sokol Čáslav "B" - Jiskra Zruč nad Sáz. "A" 10:8 a 4:14 | Sokol Čáslav "B" - Sokol Rataje 9:9 a 9:9 |
| |
5. kolo 9. 11. 2002 (15. kolo 22. 2. 2003) | 6. kolo 9. 11. 2002 (16. kolo 22. 2. 2003) |
Sokol Rataje - Jiskra Zruč nad Sáz. "A" 11:7 a 11:7 | |
Sokol Čáslav "C" - Star Tupadly "A" 10:8 a 6:12 | Sokol Čáslav "C" - Sokol Čáslav "B" 7:11 a 5:13 |
Olympia Kutná Hora "C" - Sokol Čáslav "B" 12:6 a 8:10 | Olympia Kutná Hora "C" - Star Tupadly "A" 12:6 a 5:13 |
Sokol U. Janovice "A" - Sokol K. Hora "C" 14:4 a 10:8 | Sokol U. Janovice "A" - Sokol Chlístovice 11:7 a 8:10 |
Kavalier Sázava "C" - Sokol Chlístovice 12:6 a 10:8 | Kavalier Sázava "C" - Sokol Kutná Hora "C" 14:4 a 13:5 |
| |
7. kolo 23. 11. 2002 (17. kolo 8. 3. 2003) | 8. kolo 23. 11. 2002 (18. kolo 8. 3. 2003) |
Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Chlístovice 11:7 a 10:8 | |
Star Tupadly "A" - Sokol U. Janovice "A" 8:10 a 9:9 | Star Tupadly "A" - Kavalier Sázava "C" 10:8 a 9:9 |
Sokol Čáslav "B" - Kavalier Sázava "C" 12:6 a 9:9 | Sokol Čáslav "B" - Sokol U. Janovice "A" 0:18 a 10:8 |
Sokol Rataje - Sokol Čáslav "C" 13:5 a 12:6 | Sokol Rataje - Olympia Kutná Hora "C" 10:8 a 8:10 |
Jiskra Zruč n.S. "A" - Olympia K. Hora "C" 10:8 a 6:12 | Jiskra Zruč nad Sáz. "A" - Sokol Čáslav "C" 15:3 a 13:5 |
| |
9. kolo 14. 12. 2002 (19. kolo 11. 1. 2003 !!!) | 10. kolo 14. 12. 2002 (20. kolo 11. 1. 2003 !!!) |
Sokol Čáslav "C" - Olympia Kutná Hora "C" 2:16 a 3:15 | |
Sokol U. Janovice "A" - Sokol Rataje 6:12 a 5:13 | Sokol U. Janovice "A" - Jiskra Zruč n.S. "A" 5:13 a 8:10 |
Kavalier Sázava "C" - Jiskra Zruč n.S. "A" 10:8 a 7:11 | Kavalier Sázava "C" - Sokol Rataje 8:10 a 8:10 |
Sokol Kutná Hora "C" - Star Tupadly "A" 12:6 a 10:8 | Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Čáslav "B" 7:11 a 12:6 |
Sokol Chlístovice - Sokol Čáslav "B" 10:8 a 6:12 | Sokol Chlístovice - Star Tupadly "A" 8:10 a 9:9 |
| |
Po skončení základní části (2x každý s každým) budou hrát družstva na 1. - 4. místě Play Off o titul (postup) a družstva na 7. - 10. místě tzv. Play Out o sestup. Družstva na 5. a 6. místě dále nehrají a jejich umístění je konečné. V Play Off postupují vítězové a v Play Out poražení.
Systém Play Off a Play Out: hraje se na dvě - tři utkání!!! Začíná se na stolech hůře umístěného družstva v základní části a 2. resp. 3. utkání se hraje na stolech lepšího v základní části. První a druhé utkání se hraje do 10. bodu (nebo do stavu 9:9 - remíza, poměr setů a míčků nerozhoduje). Třetí utkání se hraje pouze za stavu 1:1 na utkání (tedy v případě dvou remíz nebo pokud každé utkání vyhraje jiné družstvo), s jednou čtyřhrou a do 9. bodu.
Postup a sestup:
Z OP postupuje jedno družstvo do KPII
Pokud s KPII nesestoupí žádné družstvo:
Z OS postupují dvě družstva do OP
Z OP sestupuje jedno družstvo do OS
Pokud s KPII sestoupí alespoň jedno družstvo:
Z OS postupuje jedno družstvo do OP
Z OP sestupuje stejný počet družstev jako s KPII ***
*** - podle počtu sestupujících družstev z OP se systém Play Out mění takto:
Sestupuje 1 družstvo - systém se nemění
Sestupují 2 družstva - nehrají se „finálová utkání" o 9. a 10. místo
Sestupují 3 družstva - nehrají se „finálová utkání" o 9. a 10. místo, naopak se hrají utkání o 7. a 8. místo.