Jméno (zkrácené) | Celé jméno | Narozeni | Oddíl | Źebříček | |
1 | Herout | Herout František | 1990 | Zruč nad Sázavou Jiskra | 10 |
2 | Gregor | Gregor Tomáš | 1990 | Sázava Kavalier | 11 |
3 | Lonský | Lonský Michal | 1989 | Sázava Kavalier | 12,5 |
4 | Kamarýt | Kamarýt Jiří | 1990 | Zruč nad Sázavou Jiskra | 19 |
5 | Mottl | Mottl Martin | 1989 | Malešov Sokol | 37 |
6 | Tůma | Tůma Pavel | 1989 | Kutná Hora Sokol | 37 |
7 | Kamenář | Kamenář Jan | 1991 | Malešov Sokol | 44,5 |
8 | Kaňkovský | Kaňkovský Martin | 1993 | Zruč nad Sázavou Jiskra | 49 |
9 | Syrůček | Syrůček Jan | 1990 | Zruč nad Sázavou Jiskra | 49 |
10 | Vávra | Vávra Lukáš | 1992 | Zruč nad Sázavou Jiskra | 49 |
11 | Němec | Němec Martin | 1991 | Kutná Hora Sokol | 1010 |
12 | Líbal T. | Líbal Tomáš | 1990 | Kutná Hora Sokol | 1018 |
13 | Bárta | Bárta Martin | 1991 | Kutná Hora Sokol | 1025,5 |
14 | Líbal V. | Líbal Václav | 1993 | Kutná Hora Sokol | 1025,5 |
15 | Vodseďálek | Vodseďálek Petr | 1990 | Kutná Hora Sokol | 1025,5 |
16 | Malich | Malich Zdeněk | 1990 | Kutná Hora Sokol | 1035,5 |
17 | Weiss | Weiss David | 1994 | Kutná Hora Sokol | 9999 |
18 | Bezděk | Bezděk Martin | 1994 | Zruč nad Sázavou Jiskra | 9999 |
19 | |||||
20 | |||||
21 | |||||
22 | |||||
23 | |||||
24 | |||||
25 | |||||
26 | |||||
27 | |||||
28 | |||||
29 | |||||
30 | |||||
31 | |||||
32 | |||||
33 | |||||
34 | |||||
35 | |||||
36 | |||||
37 | |||||
38 | |||||
39 | |||||
40 | |||||
41 | |||||
42 | |||||
43 | |||||
44 | |||||
45 | |||||
46 | |||||
47 | |||||
48 | |||||
49 | |||||
50 | |||||
51 | |||||
52 | |||||
53 | |||||
54 | |||||
55 | |||||
56 | |||||
57 | |||||
58 | |||||
59 | |||||
60 | |||||
61 | |||||
62 | |||||
63 | |||||
64 | |||||
Celkový počet: | 18 |
Skupina A | Herout | Malich | Kamenář | Body | Místo |
Herout | XXX | 3:0 (4, 4, 5) | 3:0 (2, 5, 2) | 4 | 1 |
Malich | 0:3 (-4, -4, -5) | XXX | 0:3 (-2, -5, -3) | 2 | 3 |
Kamenář | 0:3 (-2, -5, -2) | 3:0 (2, 5, 3) | XXX | 3 | 2 |
Skupina B | Gregor | Bezděk | Němec | Body | Místo |
Gregor | XXX | 3:0 (0, 0, 2) | 3:0 (7, 6, 5) | 4 | 1 |
Bezděk | 0:3 (-0, -0, -2) | XXX | 0:3 (-0, -1, -1) | 2 | 3 |
Němec | 0:3 (-7, -6, -5) | 3:0 (0, 1, 1) | XXX | 3 | 2 |
Skupina C | Lonský | Weiss | Vávra | Body | Místo |
Lonský | XXX | 3:0 (1, 1, 1) | 3:2 (0, -7, 2, -9, 2) | 4 | 1 |
Weiss | 0:3 (-1, -1, -1) | XXX | 1:3 (9, -6, -5, -7) | 2 | 3 |
Vávra | 2:3 (-0, 7, -2, 9, -2) | 3:1 (-9, 6, 5, 7) | XXX | 3 | 2 |
Skupina D | Kamarýt | Líbal V. | Líbal T. | Body | Místo |
Kamarýt | XXX | 3:0 (5, 5, 4) | 3:0 (4, 8, 6) | 4 | 1 |
Líbal V. | 0:3 (-5, -5, -4) | XXX | 0:3 (-9, -9, -9) | 2 | 3 |
Líbal T. | 0:3 (-4, -8, -6) | 3:0 (9, 9, 9) | XXX | 3 | 2 |
Skupina E | Mottl | Bárta | Syrůček | Body | Místo |
Mottl | XXX | 3:0 (4, 6, 2) | 3:0 (2, 2, 0) | 4 | 1 |
Bárta | 0:3 (-4, -6, -2) | XXX | 3:1 (7, 6, -9, 9) | 3 | 2 |
Syrůček | 0:3 (-2, -2, -0) | 1:3 (-7, -6, 9, -9) | XXX | 2 | 3 |
Skupina F | Tůma | Vodseďálek | Kaňkovský | Body | Místo |
Tůma | XXX | 3:0 (0, 1, 4) | 3:0 (1, 4, 0) | 4 | 1 |
Vodseďálek | 0:3 (-0, -1, -4) | XXX | 1:3 (-11, 10, -4, -6) | 2 | 3 |
Kaňkovský | 0:3 (-1, -4, -0) | 3:1 (11, -10, 4, 6) | XXX | 3 | 2 |
1 | Herout | ||||
Herout | |||||
x | bye | ||||
Herout | |||||
3 | Líbal T. | 3:0 (5, 6, 9) | |||
Němec | |||||
4 | Němec | 3:0 (4, 8, 5) | |||
Herout | |||||
5 | Tůma | 3:1 (7, -8, 5, 4) | |||
Tůma | |||||
6 | Bárta | 3:0 (5, 3, 4) | |||
Tůma | |||||
x | bye | 3:0 (6, 3, 3) | |||
Lonský | |||||
8 | Lonský | ||||
Herout | |||||
9 | Kamarýt | 3:0 (12, 5, 5) | |||
Kamarýt | |||||
x | bye | ||||
Kamarýt | |||||
11 | Vávra | 3:1 (6, 5, -7, 7) | |||
Mottl | |||||
12 | Mottl | 3:0 (1, 3, 2) | |||
Kamarýt | |||||
13 | Kamenář | 3:0 (5, 9, 5) | |||
Kamenář | |||||
14 | Kaňkovský | 3:0 (3, 6, 1) | |||
Gregor | |||||
x | bye | 3:0 (6, 5, 3) | |||
Gregor | |||||
16 | Gregor | ||||
17 | |||||
x | |||||
x | |||||
x | |||||
21 | |||||
x | |||||
x | |||||
24 | |||||
25 | |||||
x | |||||
x | |||||
28 | |||||
x | |||||
x | |||||
x | |||||
32 |
1 | Gregor, Lonský | ||||
Gregor, Lonský | |||||
x | bye | ||||
Gregor, Lonský | |||||
x | Syrůček, Bezděk | 3:0 (6, 9, 2) | |||
Líbal T., Vodseďálek | |||||
x | Líbal T., Vodseďálek | 3:0 (3, 4, 8) | |||
Gregor, Lonský | |||||
5 | Tůma, Němec | 3:2 (-12, 7, 12, -8, 6) | |||
Tůma, Němec | |||||
x | bye | ||||
Tůma, Němec | |||||
x | bye | 3:0 (0, 0, 3) | |||
Kaňkovský, Vávra | |||||
8 | Kaňkovský, Vávra | ||||
Gregor, Lonský | |||||
9 | Mottl, Kamenář | 3:2 (-12, 6, 5, -6, 9) | |||
Mottl, Kamenář | |||||
x | bye | ||||
Mottl, Kamenář | |||||
x | bye | 3:0 (2, 6, 11) | |||
Líbal V., Weiss | |||||
x | Líbal V., Weiss | ||||
Herout, Kamarýt | |||||
x | Bárta, Malich | 3:0 (1, 10, 2) | |||
Bárta, Malich | |||||
x | bye | ||||
Herout, Kamarýt | |||||
x | bye | 3:0 (7, 3, 7) | |||
Herout, Kamarýt | |||||
16 | Herout, Kamarýt |
Skupina A | Sosnovcová | Blažejová | Hačková | Body | Místo | |
Sosnovcová | XXX | 3:1 (7, -7, 9, 7) | 0:3 (-9, -9, -13) | 3 | 2 | |
Blažejová | 1:3 (-7, 7, -9, -7) | XXX | 0:3 (-4, -2, -1) | 2 | 3 | |
Hačková | 3:0 (9, 9, 13) | 3:0 (4, 2, 1) | XXX | 4 | 1 | |
Skupina B | Podoláková | Morávková | Janečková | Lejnarová | Body | Místo |
Podoláková | XXX | 3:0 (1, 4, 7) | 3:0 (9, 7, 6) | 3:0 (2, 2, 1) | 6 | 1 |
Morávková | 0:3 (-1, -4, -7) | XXX | 0:3 (-4, -4, -3) | 3:0 (9, 1, 6) | 4 | 3 |
Janečková | 0:3 (-9, -7, -6) | 3:0 (4, 4, 3) | XXX | 3:0 (1, 6, 1) | 5 | 2 |
Lejnarová | 0:3 (-2, -2, -1) | 0:3 (-9, -1, -6) | 0:3 (-1, -6, -1) | XXX | 3 | 4 |
1 | Podoláková | ||
Podoláková | |||
2 | Sosnovcová | 3:0 (3, 4, 9) | |
Hačková | |||
3 | Janečková | 3:2 (7, -7, 9, -9, 22) | |
Hačková | |||
4 | Hačková | 3:1 (7, -8, 8, 7) |
1 | Morávková | ||
Morávková | |||
x | bye | ||
Blažejová | |||
3 | Lejnarová | 3:1 (7, 10, -6, 9) | |
Blažejová | |||
4 | Blažejová | 3:0 (3, 1, 2) |
SŽ čtyřhra | Sosnovcová, Podoláková | Hačková, Morávková | Blažejová, Janečková | Body | Místo |
Sosnovcová, Podoláková | XXX | 3:2 (9, 8, -8, -10, 11) | 3:0 (8, 6, 9) | 4 | 1 |
Hačková, Morávková | 2:3 (-9, -8, 8, 10, -11) | XXX | 1:3 (-7, 9, -9, -7) | 2 | 3 |
Blažejová, Janečková | 0:3 (-8, -6, -9) | 3:1 (7, -9, 9, 7) | XXX | 3 | 2 |
1 | Tůma, Sosnovcová | |||
Tůma, Sosnovcová | ||||
x | bye | |||
Tůma, Sosnovcová | ||||
3 | Líbal T., Blažejová | 3:0 (3, 5, 6) | ||
Líbal T., Blažejová | ||||
4 | Herout, Lejnarová | 3:2 (6, 10, -9, -8, 11) | ||
Tůma, Sosnovcová | ||||
5 | Mottl, Podoláková | 3:2 (-2, 8, -3, 6, 11) | ||
Mottl, Podoláková | ||||
6 | Němec, Morávková | 3:0 (5, 6, 10) | ||
Kamarýt, Hačková | ||||
7 | Líbal V., Janečková | 3:0 (6, 5, 6) | ||
Kamarýt, Hačková | ||||
8 | Kamarýt, Hačková | 3:0 (5, 5, 6) |
Dvouhra starších žáků | ||||
1. | Herout František | 1990 | Zruč nad Sázavou Jiskra | |
2. | Kamarýt Jiří | 1990 | Zruč nad Sázavou Jiskra | |
3.-4. | Tůma Pavel | 1989 | Kutná Hora Sokol | |
3.-4. | Gregor Tomáš | 1990 | Sázava Kavalier | |
5.-8. | Němec Martin | 1991 | Kutná Hora Sokol | |
5.-8. | Lonský Michal | 1989 | Sázava Kavalier | |
5.-8. | Mottl Martin | 1989 | Malešov Sokol | |
5.-8. | Kamenář Jan | 1991 | Malešov Sokol | |
9.-12. | Líbal Tomáš | 1990 | Kutná Hora Sokol | |
9.-12. | Bárta Martin | 1991 | Kutná Hora Sokol | |
9.-12. | Vávra Lukáš | 1992 | Zruč nad Sázavou Jiskra | |
9.-12. | Kaňkovský Martin | 1993 | Zruč nad Sázavou Jiskra | |
13.-18. | Malich Zdeněk | 1990 | Kutná Hora Sokol | |
13.-18. | Bezděk Martin | 1994 | Zruč nad Sázavou Jiskra | |
13.-18. | Weiss David | 1994 | Kutná Hora Sokol | |
13.-18. | Líbal Václav | 1993 | Kutná Hora Sokol | |
13.-18. | Syrůček Jan | 1990 | Zruč nad Sázavou Jiskra | |
13.-18. | Vodseďálek Petr | 1990 | Kutná Hora Sokol | |
Dvouhra starších žákyň | ||||
1. | Hačková Iveta | 1992 | Kutná Hora Sokol | |
2. | Podoláková Iva | 1989 | Kutná Hora Sokol | |
3.-4. | Sosnovcová Eva | 1990 | Kutná Hora Sokol | |
3.-4. | Janečková Radka | 1989 | Kutná Hora Sokol | |
5. | Blažejová Lucie | 1989 | Kutná Hora Sokol | |
6. | Morávková Martina | 1991 | Kutná Hora Sokol | |
7. | Lejnarová Zuzana | 1994 | Zruč nad Sáz. Jiskra | |
Čtyřhra starších žáků | ||||
1. | Gregor, Lonský | Sázava Kavalier | ||
2. | Herout, Kamarýt | Zruč nad Sázavou Jiskra | ||
3.-4. | Tůma, Němec | Kutná Hora Sokol | ||
3.-4. | Mottl, Kamenář | Malešov Sokol | ||
5.-8. | Líbal T., Vodseďálek | Kutná Hora Sokol | ||
5.-8. | Kaňkovský, Vávra | Zruč nad Sázavou Jiskra | ||
5.-8. | Líbal V., Weiss | Kutná Hora Sokol | ||
5.-8. | Bárta, Malich | Kutná Hora Sokol | ||
9. | Syrůček, Bezděk | Zruč nad Sázavou Jiskra | ||
Čtyřhra starších žákyň | ||||
1. | Sosnovcová, Podoláková | Kutná Hora Sokol | ||
2. | Janečková, Blažejová | Kutná Hora Sokol | ||
3.-4. | Hačková, Morávková | Kutná Hora Sokol | ||
Smíšená čtyřhra staršího žactva | ||||
1. | Sosnovcová, Tůma | Kutná Hora Sokol | ||
2. | Hačková, Kamarýt | K. Hora So, Zruč n. S. Jiskra | ||
3.-4. | Podoláková, Mottl | K. Hora Sokol, Malešov So | ||
3.-4. | Blažejová, Líbal T. | Kutná Hora Sokol | ||
5.-8. | Lejnarová, Herout | Zruč nad Sázavou Jiskra | ||
5.-8. | Janečková, Líbal V. | Kutná Hora Sokol | ||
5.-8. | Morávková, Němec | Kutná Hora Sokol |