Výsledky TOP 16 - Memoriálu Petra Ramaisla - 1.4.2006 | ||||||
Základní skupiny: | ||||||
Skupina A | Jirásek | Širák | Havlíček | Čakovský Mich. | Body | Místo |
Jirásek | XXX | 3:0 (7, 9, 9) | 3:0 (8, 5, 6) | 3:0 (8, 5, 4) | 6 | 1. |
Širák | 0:3 (-7, -9, -9) | XXX | 2:3 (-8, 8, -4, 8, -9) | 3:2 (-3, 6, 6, -3, 7) | 4 | 3. |
Havlíček | 0:3 (-8, -5, -6) | 3:2 (8, -8, 4, -8, 9) | XXX | 3:0 (4, 4, 4) | 5 | 2. |
Čakovský Mich. | 0:3 (-8, -5, -4) | 2:3 (3, -6, -6, 3, -7) | 0:3 (-4, -4, -4) | XXX | 3 | 4. |
Skupina B | Jandejsek P. | Kamarýt | Choutková | Jandejsek Z. | Body | Místo |
Jandejsek P. | XXX | 2:3 (-9, 9, 9, -10, -10) | 3:1 (10, 9, -5, 8) | 2:3 (-11, -9, 7, 9, -3) | 4 | 2. |
Kamarýt | 3:2 (9, -9, -9, 10, 10) | XXX | 3:0 (4, 11, 6) | 3:0 (9, 8, 10) | 6 | 1. |
Choutková | 1:3 (-10, -9, 5, -8) | 0:3 (-4, -11, -6) | XXX | 3:1 (-5, 7, 8, 9) | 4 | 3. |
Jandejsek Z. | 3:2 (11, 9, -7, -9, 3) | 0:3 (-9, -8, -10) | 1:3 (5, -7, -8, -9) | XXX | 4 | 4. |
Skupina C | Herout F. | Cyrus | Lövl | Daneš | Body | Místo |
Herout F. | XXX | 2:3 (5, -6, -6, 9, -5) | 3:1 (14, -7, 5, 5) | 0:3 (-2, -4, -6) | 4 | 3. |
Cyrus | 3:2 (-5, 6, 6, -9, 5) | XXX | 3:0 (7, 10, 5) | 1:3 (-10, 7, -8, -7) | 5 | 2. |
Lövl | 1:3 (-14, 7, -5, -5) | 0:3 (-7, -10, -5) | XXX | 1:3 (-8, 8, -5, -8) | 3 | 4. |
Daneš | 3:0 (2, 4, 6) | 3:1 (10, -7, 8, 7) | 3:1 (8, -8, 5, 8) | XXX | 6 | 1. |
Skupina D | Faltín | Trmal | Čakovský Mil. | Fiala | Body | Místo |
Faltín | XXX | 3:0 (8, 10, 8) | 3:0 (5, 7, 5) | 3:0 (5, 9, 5) | 6 | 1. |
Trmal | 0:3 (-8, -10, -8) | XXX | 2:3 (5, -3, 5, -7, -9) | 3:0 (6, 9, 6) | 4 | 3. |
Čakovský Mil. | 0:3 (-5, -7, -5) | 3:2 (-5, 3, -5, 7, 9) | XXX | 3:0 (2, 10, 4) | 5 | 2. |
Fiala | 0:3 (-5, -9, -5) | 0:3 (-6, -9, -6) | 0:3 (-2, -10, -4) | XXX | 3 | 4. |
Druhá fáze: | ||||||
Skupina E | Jirásek | Kamarýt | Daneš | Faltín | Body | Místo |
Jirásek | XXX | 2:3 (4, 9, -7, -14, -8) | 0:3 (-5, -6, -6) | 2:3 (10, -5, -9, 10, -7) | 3 | 4. |
Kamarýt | 3:2 (-4, -9, 7, 14, 8) | XXX | 0:3 (-1, -5, -7) | 3:1 (8, -2, 10, 8) | 5 | 2. |
Daneš | 3:0 (5, 6, 6) | 3:0 (1, 5, 7) | XXX | 3:0 (6, 6, 6) | 6 | 1. |
Faltín | 3:2 (-10, 5, 9, -10, 7) | 1:3 (-8, 2, -10, -8) | 0:3 (-6, -6, -6) | XXX | 4 | 3. |
Skupina F | Havlíček | Choutková | Herout F. | Čakovský Mil. | Body | Místo |
Havlíček | XXX | 0:3 (-9, -5, -9) | 0:3 (-7, -6, -7) | 0:3 (-9, -7, -9) | 3 | 4. |
Choutková | 3:0 (9, 5, 9) | XXX | 1:3 (-9, 7, -7, -8) | 3:0 (12, 5, 9) | 5 | 2. |
Herout F. | 3:0 (7, 6, 7) | 3:1 (9, -7, 7, 8) | XXX | 3:1 (6, -6, 6, 8) | 6 | 1. |
Čakovský Mil. | 3:0 (9, 7, 9) | 0:3 (-12, -5, -9) | 1:3 (-6, 6, -6, -8) | XXX | 4 | 3. |
Skupina G | Širák | Jandejsek P. | Cyrus | Trmal | Body | Místo |
Širák | XXX | 3:2 (6, -8, 7, -8, 10) | 0:3 (-6, -5, -10) | 2:3 (-5, 7, -7, 11, -2) | 4 | 3. |
Jandejsek P. | 2:3 (-6, 8, -7, 8, -10) | XXX | 1:3 (9, -10, -10, -7) | 1:3 (-8, 12, -6, -9) | 3 | 4. |
Cyrus | 3:0 (6, 5, 10) | 3:1 (-9, 10, 10, 7) | XXX | 3:1 (5, -11, 11, 8) | 6 | 1. |
Trmal | 3:2 (5, -7, 7, -11, 2) | 3:1 (8, -12, 6, 9) | 1:3 (-5, 11, -11, -8) | XXX | 5 | 2. |
Skupina H | Čakovský Mich. | Jandejsek Z. | Lövl | Fiala | Body | Místo |
Čakovský Mich. | XXX | 0:3 (-9, -3, -6) | 0:3 (-8, -6, -6) | 1:3 (6, -6, -7, -9) | 3 | 4. |
Jandejsek Z. | 3:0 (9, 3, 6) | XXX | 0:3 (-7, -8, -5) | 3:1 (6, 10, -12, 9) | 5 | 2. |
Lövl | 3:0 (8, 6, 6) | 3:0 (7, 8, 5) | XXX | 3:2 (5, 6, -7, -7, 8) | 6 | 1. |
Fiala | 3:1 (-6, 6, 7, 9) | 1:3 (-6, -10, 12, -9) | 2:3 (-5, -6, 7, 7, -8) | XXX | 4 | 3. |
Výsledky TOP 16 - Memoriálu Petra Ramaisla - 1.4.2006 | ||||||
Finálová část: | ||||||
1 | Daneš | |||||
Daneš | ||||||
2 | Choutková | 3:0 (5, 8, 6) | ||||
Daneš | ||||||
3 | Herout F. | 3:0 (10, 6, 7) | ||||
Herout F. | ||||||
4 | Jirásek | 3:1 (4, -8, 13, 5) | ||||
Daneš | ||||||
5 | Faltín | 3:1 (7, -11, 5, 4) | ||||
Trmal | ||||||
6 | Trmal | 3:1 (10, 9, -6, 7) | ||||
Kamarýt | ||||||
7 | Cyrus | 3:2 (-6, 10, -3, 7, 8) | ||||
Kamarýt | ||||||
8 | Kamarýt | 3:1 (7, -6, 10, 5) | ||||
Konečné pořadí: | ||||||
1. | Daneš Filip | Kavalier Sázava | ||||
2. | Kamarýt Jiří | Jiskra Zruč n.S. | ||||
3.-4. | Herout František | Jiskra Zruč n.S. | ||||
3.-4. | Trmal Jan | Kavalier Sázava | ||||
5.-8. | Cyrus Miroslav | Sokol Čáslav | ||||
5.-8. | Faltín Antonín | Sokol Kutná Hora | ||||
5.-8. | Choutková Magdaléna | Sokol Kutná Hora | ||||
5.-8. | Jirásek Zdeněk | Sokol Kutná Hora | ||||
9.-10. | Čakovský Milan st. | Sokol Starkoč | ||||
9.-10. | Širák Daniel | Sokol Čáslav | ||||
11.-12. | Havlíček Petr | SKP Olympia | ||||
11.-12. | Jandejsek Pavel | Jiskra Zruč n.S. | ||||
13. | Lövl Jan | Sokol Čáslav | ||||
14. | Jandejsek Zdeněk | Jiskra Zruč n.S. | ||||
15. | Fiala Leoš | Jiskra Zruč n.S. | ||||
16. | Čakovský Michal | Sokol Starkoč |