Přehled
Seznam účastníků
Skupiny 1. kategorie
Skupiny 2. kategorie
Baráž 3-2
Baráž 4-1
Finále A
Finále B
Pořadí
Seznam účastníků
|
Celé jméno |
Oddíl |
Žebříček |
K/R |
1 |
Štus Radek |
TJ Sokol Kutná Hora |
101 |
K |
2 |
Záboj Matěj |
ST EUROMASTER Kolín |
101 |
K |
3 |
Lövl Jan |
Sokol Čáslav |
151 |
K |
4 |
Dohnal Jaroslav |
Olbramovice |
5 |
R |
5 |
Šturc Jiří |
Benešov |
9 |
R |
6 |
Dolejš Martin |
Stolní tenis Kolín |
11 |
R |
7 |
Kloz Daniel |
TJ Sokol Velký Osek |
11 |
R |
8 |
Šembera Karel |
ST EUROMASTER Kolín |
11 |
R |
9 |
Faltín Antonín |
TJ Sokol Kutná Hora |
20 |
R |
10 |
Cyrus Miroslav |
Sokol Čáslav |
21 |
R |
11 |
Janeček Martin |
SKP Olympia Kutná Hora |
21 |
R |
12 |
Hrazdíra Jiří |
Benešov |
22 |
R |
13 |
Čakovský Milan |
Sokol Starkoč |
31 |
R |
14 |
Širák Daniel |
Sokol Čáslav |
31 |
R |
15 |
Beran Tomáš |
Sokol Čáslav |
41 |
R |
16 |
Čakovský Michal |
Sokol Starkoč |
41 |
R |
17 |
Liška Josef |
Sokol Močovice |
41 |
R |
18 |
Švarc Petr |
Sokol Uhlířské Janovice |
41 |
R |
19 |
Kořínek Milan |
TJ Sokol Kutná Hora |
50 |
R |
20 |
Nádvorník Štěpán |
Benešov |
51 |
R |
21 |
Salák Alois |
TJ Sokol Starý Kolín |
51 |
R |
22 |
Váša Jan |
Sokol Uhlířské Janovice |
51 |
R |
23 |
Petržílka Ondřej |
Sokol Čáslav |
61 |
R |
24 |
Beran Stanislav |
Sokol Čáslav |
71 |
R |
25 |
Kepka Jaroslav st. |
Sokol Malešov |
91 |
R |
26 |
Líska Filip |
Sokol Kutná Hora |
91 |
R |
27 |
Kepka Jaroslav ml. |
Sokol Malešov |
101 |
R |
28 |
Novotný Luboš |
TJ Sokol Močovice |
111 |
R |
29 |
Ptáček František |
TJ Sokol Velký Osek |
111 |
R |
30 |
Čakovský Karel |
Sokol Starkoč |
N |
R |
31 |
Filip Marek |
ST Býchory |
N |
R |
32 |
Kačírek David |
SKP Olympia Kutná Hora |
N |
R |
33 |
Vyhnánek Jakub |
ST Býchory |
N |
R |
Skupiny 1. kategorie
Skupina A |
Záboj |
Dolejš |
Janeček |
Čakovský Milan |
Body |
Místo |
Záboj Matěj |
xxx |
3:0 (8,14,6) |
3:1 (-5,9,10,8) |
3:2 (-5,6,5,-3,6) |
6 |
1. |
Dolejš Martin |
0:3 |
xxx |
1:3 |
1:3 |
3 |
4. |
Janeček Martin |
1:3 |
3:1 (-1,2,6,12) |
xxx |
1:3 |
4 |
3. |
Čakovský Milan |
2:3 |
3:1 (8,-6,8,9) |
3:1 (6,7,-8,10) |
xxx |
5 |
2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skupina B |
Štus |
Kloz |
Hrazdíra |
Širák |
Body |
Místo |
Štus Radek |
xxx |
3:1 (8,-2,8,8) |
3:0 (5,5,11) |
3:0 (5,8,8) |
6 |
1. |
Kloz Daniel |
1:3 |
xxx |
3:1 (5,-6,11,7) |
3:0 (5,3,9) |
5 |
2. |
Hrazdíra Jiří |
0:3 |
1:3 |
xxx |
3:2 (9,7,-8,-5,9) |
4 |
3. |
Širák Daniel |
0:3 |
0:3 |
2:3 |
xxx |
3 |
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skupina C |
Lövl |
Šembera |
Faltín |
Beran Tomáš |
Body |
Místo |
Lövl Jan |
xxx |
3:0 (9,4,2) |
3:2 (8,-7,8,-7,9) |
3:1 (7,-9,6,9) |
6 |
1. |
Šembera Karel |
0:3 |
xxx |
0:3 |
3:0 (9,5,10) |
4 |
3. |
Faltín Antonín |
2:3 |
3:0 (11,3,3) |
xxx |
3:2 (9,-6,6,-8,6) |
5 |
2. |
Beran Tomáš |
1:3 |
0:3 |
2:3 |
xxx |
3 |
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
Dohnal |
Šturc |
Cyrus |
Liška |
Body |
Místo |
Dohnal Jaroslav |
xxx |
3:1 (6,13,-5,10) |
3:1 (3,9,-10,8) |
3:2 (7,-9,5,-11,7) |
6 |
1. |
Šturc Jiří |
1:3 |
xxx |
0:3 |
3:0 (7,8,9) |
4 |
3. |
Cyrus Miroslav |
1:3 |
3:0 (15,1,5) |
xxx |
3:1 (-6,8,5,9) |
5 |
2. |
Liška Josef |
2:3 |
0:3 |
1:3 |
xxx |
3 |
4. |
Skupiny 2. kategorie
Skupina A |
Švarc |
Salák |
Líska |
Čakovský Karel |
Body |
Místo |
|
Švarc Petr |
xxx |
3:0 (7,9,6) |
3:0 (1,6,7) |
3:1 (10,7,-10,8) |
6 |
1. |
|
Salák Alois |
0:3 |
xxx |
3:2 (6,-6,5,-8,9) |
3:1 (8,7,-6,9) |
5 |
2. |
|
Líska Filip |
0:3 |
2:3 |
xxx |
1:3 |
3 |
4. |
|
Čakovský Karel |
1:3 |
1:3 |
3:1 (7,7,-11,4) |
xxx |
4 |
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skupina B |
Čakovský Michal |
Petržílka |
Novotný |
Vyhnánek |
Body |
Místo |
|
Čakovský Michal |
xxx |
2:3 |
3:0 (8,4,3) |
3:0 (10,6,8) |
5 |
2. |
|
Petržílka Ondřej |
3:2 (2,-8,-6,9,1) |
xxx |
3:2 (5,8,-8,-9,5) |
3:0 WO |
6 |
1. |
|
Novotný Luboš |
0:3 |
2:3 |
xxx |
3:2 (8,-7,-6,5,8) |
4 |
3. |
|
Vyhnánek Luboš |
0:3 |
0:3 WO |
2:3 |
xxx |
2 |
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skupina C |
Kořínek |
Nádvorník |
Kepka Jaroslav ml. |
Ptáček |
Body |
Místo |
|
Kořínek Milan |
xxx |
3:1 (5,9,-9,9) |
3:2 (-9,-7,5,8,11) |
2:3 |
5 |
2. |
|
Nádvorník Štěpán |
1:3 |
xxx |
3:0 (8,12,9) |
0:3 |
4 |
3. |
|
Kepka Jaroslav ml. |
2:3 |
0:3 |
xxx |
1:3 |
3 |
4. |
|
Ptáček František |
3:2 (-6,5,-12,4,8) |
3:0 (2,4,6) |
3:1 (13,-9,5,4) |
xxx |
6 |
1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
Váša |
Beran Stanislav |
Kepka Jaroslav st. |
Kačírek |
Filip |
Body |
Místo |
Váša Jan |
xxx |
1:3 |
3:0 (9,8,9) |
1:3 |
3:0 WO |
6 |
3. |
Beran Stanislav |
3:1 (1,9,-4,6) |
xxx |
1:3 |
3:2 (-8,-12,3,5,7) |
3:0 (9,3,3) |
7 |
1. |
Kepka Jaroslav st. |
0:3 |
3:1 (9,9,-13,8) |
xxx |
1:3 |
3:0 (7,4,3) |
6 |
4. |
Kačírek David |
3:1 (-4,6,10,12) |
2:3 |
3:1 (6,4,-7,9) |
xxx |
3:0 WO |
7 |
2. |
Filip Marek |
0:3 WO |
0:3 |
0:3 |
0:3 WO |
xxx |
2 |
5. |
Baráž 3-2
1 |
Janeček |
|
|
|
Janeček |
2 |
Kačírek |
3:1 (6,9,-10,8) |
|
|
|
3 |
Hrazdíra |
|
|
|
Hrazdíra |
4 |
Salák |
3:1 (12,-9,7,8) |
|
|
|
5 |
Šembera |
|
|
|
Čakovský Michal |
6 |
Čakovský Michal |
3:1 (-8,6,10,9) |
|
|
|
7 |
Šturc |
|
|
|
Šturc |
8 |
Kořínek |
3:1 (7,10,-4,8) |
Baráž 4-1
1 |
Dolejš |
|
|
|
Dolejš |
2 |
Beran Stanislav |
3:0 (2,7,4) |
|
|
|
3 |
Širák |
|
|
|
Švarc |
4 |
Švarc |
3:0 (10,7,7) |
|
|
|
5 |
Beran Tomáš |
|
|
|
Petržílka |
6 |
Petržílka |
3:2 (-4,9,-7,7,7) |
|
|
|
7 |
Liška |
|
|
|
Ptáček |
8 |
Ptáček |
3:0 (5,6,7) |
Finále A
1 |
Záboj |
|
|
|
|
|
|
Záboj |
|
|
|
2 |
Šturc |
3:1 (6,9,-6,8) |
|
|
|
|
|
|
Záboj |
|
|
3 |
Švarc |
|
3:0 (7,8,8) |
|
|
|
|
Kloz |
|
|
|
4 |
Kloz |
3:0 (14,5,7) |
|
|
|
|
|
|
|
Záboj |
|
5 |
Faltín |
|
|
3:0 (9,8,9) |
|
|
|
Dolejš |
|
|
|
6 |
Dolejš |
3:0 (8,10,3) |
|
|
|
|
|
|
Dohnal |
|
|
7 |
Hrazdíra |
|
3:1 (7,9,-8,9) |
|
|
|
|
Dohnal |
|
|
|
8 |
Dohnal |
3:2 (5,-8,9,-4,4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Záboj |
9 |
Lövl |
|
|
|
3:2 (8,-9,-6,7,6) |
|
|
Lövl |
|
|
|
10 |
Janeček |
3:1 (9,7,-10,10) |
|
|
|
|
|
|
Čakovský Milan |
|
|
11 |
Petržílka |
|
3:1 (9,-14,9,7) |
|
|
|
|
Čakovský Milan |
|
|
|
12 |
Čakovský Milan |
3:1 (-8,4,5,6) |
|
|
|
|
|
|
|
Štus |
|
13 |
Cyrus |
|
|
3:1 (12,17,-9,2) |
|
|
|
Ptáček |
|
|
|
14 |
Ptáček |
3:1 (-9,5,6,5) |
|
|
|
|
|
|
Štus |
|
|
15 |
Čakovský Michal |
|
3:1 (11,-8,4,8) |
|
|
|
|
Štus |
|
|
|
16 |
Štus |
3:1 (-11,7,12,4) |
|
|
|
Finále B
1 |
Širák |
|
|
|
|
|
|
Širák |
|
|
|
2 |
Kepka st. |
3:0 (7,10,17) |
|
|
|
|
|
|
Beran St. |
|
|
3 |
Novotný |
|
3:1 (5,8,-11,11) |
|
|
|
|
Beran St. |
|
|
|
4 |
Beran St. |
3:2 (-8,-10,7,7,2) |
|
|
|
|
|
|
|
Nádvorník |
|
5 |
Šembera |
|
|
3:0 (10,5,11) |
|
|
|
Čakovský K |
|
|
|
6 |
Čakovský K. |
3:0 WO |
|
|
|
|
|
|
Nádvorník |
|
|
7 |
Nádvorník |
|
3:0 (9,9,9) |
|
|
|
|
Nádvorník |
|
|
|
8 |
Kořínek |
3:1 (7,9-8,9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beran T. |
9 |
Liška |
|
|
|
3:2 (-8,-7,7,9,7) |
|
|
Liška |
|
|
|
10 |
Líska |
3:0 (6,4,9) |
|
|
|
|
|
|
Salák |
|
|
11 |
Váša |
|
3:0 WO |
|
|
|
|
Salák |
|
|
|
12 |
Salák |
3:1 (10,-7,7,5) |
|
|
|
|
|
|
|
Beran T. |
|
13 |
Kačírek |
|
|
3:1 (11,9,-7,6) |
|
|
|
Kepka ml. |
|
|
|
14 |
Kepka ml. |
3:0 (3,8,4) |
|
|
|
|
|
|
Beran T. |
|
|
x |
bye |
|
3:0 (4,9,7) |
|
|
|
|
Beran T. |
|
|
|
16 |
Beran T. |
|
|
|
|
Pořadí
|
Jméno |
Oddíl |
Bodů |
Bonus |
1. |
Záboj Matěj |
ST EUROMASTER Kolín |
345 |
+84 |
2. |
Štus Radek |
TJ Sokol Kutná Hora |
285 |
+8 |
3. |
Dohnal Jaroslav |
Olbramovice |
245 |
+29 |
4. |
Čakovský Milan |
Sokol Starkoč |
225 |
+18 |
5. |
Lövl Jan |
Sokol Čáslav |
205 |
+16 |
6. |
Kloz Daniel |
TJ Sokol Velký Osek |
185 |
+3 |
7. |
Ptáček František |
TJ Sokol Velký Osek |
180 |
+6 |
8. |
Dolejš Martin |
Stolní tenis Kolín |
165 |
+10 |
9. |
Faltín Antonín |
TJ Sokol Kutná Hora |
145 |
+5 |
10. |
Cyrus Miroslav |
Sokol Čáslav |
145 |
+10 |
11. |
Švarc Petr |
Sokol Uhlířské Janovice |
140 |
|
11. |
Petržílka Ondřej |
Sokol Čáslav |
140 |
|
13. |
Čakovský Michal |
Sokol Starkoč |
135 |
+5 |
14. |
Janeček Martin |
SKP Olympia Kutná Hora |
130 |
+5 |
15. |
Šturc Jiří |
Benešov |
130 |
|
15. |
Hrazdíra Jiří |
Benešov |
130 |
|
17. |
Beran Tomáš |
Sokol Čáslav |
115 |
|
18. |
Nádvorník Štěpán |
Benešov |
100 |
|
19. |
Beran Stanislav |
Sokol Čáslav |
80 |
|
20. |
Salák Alois |
TJ Sokol Starý Kolín |
75 |
|
21. |
Čakovský Karel |
Sokol Starkoč |
40 |
|
22. |
Širák Daniel |
Sokol Čáslav |
35 |
|
22. |
Liška Josef |
Sokol Močovice |
35 |
|
22. |
Kepka Jaroslav ml. |
Sokol Malešov |
35 |
|
25. |
Kačírek David |
SKP Olympia Kutná Hora |
30 |
|
26. |
Kořínek Milan |
TJ Sokol Kutná Hora |
25 |
|
26. |
Váša Jan |
Sokol Uhlířské Janovice |
25 |
|
26. |
Kepka Jaroslav st. |
Sokol Malešov |
25 |
|
29. |
Šembera Karel |
ST EUROMASTER Kolín |
20 |
|
29. |
Novotný Luboš |
TJ Sokol Močovice |
20 |
|
31. |
Líska Filip |
Sokol Kutná Hora |
15 |
|
32. |
Filip Marek |
ST Býchory |
5 |
|
32. |
Vyhnánek Jakub |
ST Býchory |
5 |
|