Skupiny |
|
Překopírovat účastníky z žebříčku |
|
|
|
losování |
|
Jméno |
Odddíl |
Rok |
Nasaz KH |
B |
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
Babka Dominik |
SKC Zruč nad Sázavou |
2005 |
2 |
A |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
Reimann Jakub |
Sokol Čáslav |
2007 |
1 |
C |
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
Cendelín Filip |
SKC Zruč nad Sázavou |
2008 |
3 |
A |
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
Förster Vojtěch |
SKC Zruč nad Sázavou |
2006 |
4 |
B |
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
Růžička Daniel |
Sokol Malín |
2006 |
5 |
C |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
Fuchsová Kateřina |
Sokol Zbraslavice |
2006 |
6 |
B |
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
Nácovský Ondřej |
SKC Zruč nad Sázavou |
2007 |
7 |
|
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
Sosnovec Martin |
Sokol Čáslav |
2006 |
8 |
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
Čebiš Patrik |
Sokol Velký Osek |
2006 |
9 |
|
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
Líska Jakub |
Sokol Čáslav |
2007 |
10 |
|
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
Förster Tomáš |
SKC Zruč nad Sázavou |
2009 |
11 |
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
Fuchsová Adéla |
Sokol Zbraslavice |
2008 |
12 |
|
() |
|
|
|
|
A |
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
Řezníček Jan |
Sokol Čáslav |
2006 |
13 |
C |
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
Smetana Filip |
Sokol Čáslav |
2005 |
14 |
B |
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
Uher Ondřej |
TJ Církvice |
2008 |
15 |
B |
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
Loužil Tomáš |
Sokol Uhlířské Janovice |
2007 |
16 |
A |
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
Uhrová Tereza |
TJ Církvice |
2005 |
17 |
C |
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
Čermák Roman |
Sokol Uhlířské Janovice |
2007 |
18 |
A |
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
Loužil Rostislav |
Sokol Uhlířské Janovice |
2008 |
19 |
C |
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
Malimánek Petr |
TJ Církvice |
2009 |
20 |
B |
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
Čebišová Linda |
Sokol Velký Osek |
2010 |
21 |
A |
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
Veverková Karolína |
Sokol Malín |
2007 |
22 |
C |
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
Kurtej Tomáš |
Sokol Malín |
2008 |
23 |
A |
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
Musil Vít |
ST Euromaster Kolín |
2007 |
24 |
A |
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
Jírovský Miloš |
Sokol Čáslav |
2009 |
25 |
B |
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
Kratochvíl Šimon |
Sokol Čáslav |
2010 |
26 |
C |
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
Procházka David |
Sokol Uhlířské Janovice |
2006 |
27 |
1 |
(A) SKUPINA A
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
1_1 |
A1 |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
3:1 |
3:0 |
3:0 |
9:1 |
3 |
1 |
|
|
1_3 |
A2 |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
1:3 |
|
0:3 |
3:2 |
4:8 |
1 |
3 |
|
|
1_2 |
A3 |
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
0:3 |
3:0 |
|
3:0 |
6:3 |
2 |
2 |
|
|
1_4 |
A4 |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
|
0:3 |
2:3 |
0:3 |
|
2:9 |
0 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
- |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
4 |
3 |
5 |
|
|
3:0 |
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
- |
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
-5 |
-2 |
-4 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
- |
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
-6 |
-5 |
-8 |
|
|
0:3 |
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
- |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
9 |
6 |
-10 |
8 |
|
3:1 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
- |
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
-12 |
9 |
-6 |
5 |
3 |
3:2 |
|
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
-6 |
-2 |
-9 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
(A) SKUPINA B
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
2_1 |
A5 |
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
3:0 |
3:1 |
3:0 |
9:1 |
3 |
1 |
|
|
2_4 |
A6 |
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
0:3 |
|
2:3 |
1:3 |
3:9 |
0 |
4 |
|
|
2_3 |
A7 |
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
|
1:3 |
3:2 |
|
1:3 |
5:8 |
1 |
3 |
|
|
2_2 |
A8 |
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
0:3 |
3:1 |
3:1 |
|
6:5 |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
3 |
5 |
9 |
|
|
3:0 |
|
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
11 |
-7 |
-9 |
10 |
-6 |
2:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
- |
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
-14 |
9 |
9 |
10 |
|
3:1 |
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
4 |
8 |
9 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
-9 |
-7 |
9 |
-10 |
|
1:3 |
|
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
- |
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
-3 |
9 |
-5 |
-8 |
|
1:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
(A) SKUPINA C
|
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
|
3_1 |
A9 |
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
9:0 |
3 |
1 |
|
|
3_3 |
A10 |
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
|
0:3 |
|
3:1 |
2:3 |
5:7 |
1 |
3 |
|
|
3_4 |
A11 |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
|
0:3 |
1:3 |
|
1:3 |
2:9 |
0 |
4 |
|
|
3_2 |
A12 |
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
0:3 |
3:2 |
3:1 |
|
6:6 |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
7 |
5 |
4 |
|
|
3:0 |
|
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
- |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
2 |
1 |
-9 |
12 |
|
3:1 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
-7 |
8 |
11 |
9 |
|
3:1 |
|
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
- |
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
4 |
4 |
9 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
- |
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
8 |
-1 |
-5 |
8 |
-7 |
2:3 |
|
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
- |
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
-5 |
-6 |
-7 |
|
|
0:3 |
1 |
(B) SKUPINA
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
1_3 |
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
|
|
3:0 |
0:3 |
3:0 |
2:3 |
|
8:6 |
2 |
3 |
1_5 |
|
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
|
0:3 |
|
0:3 |
0:3 |
0:3 |
|
0:12 |
0 |
5 |
1_1 |
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
|
3:0 |
3:0 |
|
3:0 |
3:2 |
|
12:2 |
4 |
1 |
1_4 |
|
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
|
0:3 |
3:0 |
0:3 |
|
2:3 |
|
5:9 |
1 |
4 |
1_2 |
|
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
3:2 |
3:0 |
2:3 |
3:2 |
|
|
11:7 |
3 |
2 |
1_ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0:0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
- |
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
-6 |
-5 |
-4 |
|
|
0:3 |
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
- |
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
5 |
5 |
5 |
|
|
3:0 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
|
|
|
|
|
|
|
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
-7 |
8 |
-6 |
9 |
-5 |
2:3 |
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
- |
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
9 |
4 |
9 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
- |
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
4 |
4 |
6 |
|
|
3:0 |
|
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
- |
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
11 |
-9 |
-9 |
12 |
-9 |
2:3 |
|
IV.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
|
|
|
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
- |
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
6 |
9 |
8 |
|
|
3:0 |
|
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
- |
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
-6 |
-2 |
-4 |
|
|
0:3 |
|
V.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
- |
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
1 |
8 |
5 |
|
|
3:0 |
|
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
8 |
-4 |
-5 |
8 |
7 |
3:2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
(B) SKUPINA
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
2_2 |
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
|
|
3:0 |
3:1 |
1:3 |
3:0 |
|
10:4 |
3 |
2 |
2_3 |
|
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
|
0:3 |
|
3:0 |
1:3 |
3:1 |
|
7:7 |
2 |
3 |
2_5 |
|
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
1:3 |
0:3 |
|
0:3 |
1:3 |
|
2:12 |
0 |
5 |
2_1 |
|
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
|
3:1 |
3:1 |
3:0 |
|
3:0 |
|
12:2 |
4 |
1 |
2_4 |
|
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
|
0:3 |
1:3 |
3:1 |
0:3 |
|
|
4:10 |
1 |
4 |
2_ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0:0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
- |
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
-8 |
9 |
4 |
7 |
|
3:1 |
|
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
-6 |
-9 |
-7 |
|
|
0:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
|
|
|
|
|
|
|
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
- |
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
-6 |
3 |
6 |
7 |
|
3:1 |
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
- |
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
1 |
3 |
8 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
-5 |
-7 |
8 |
-9 |
|
1:3 |
|
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
- |
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
7 |
2 |
8 |
|
|
3:0 |
|
IV.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
|
|
|
|
|
|
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
- |
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
-8 |
-11 |
2 |
-7 |
|
1:3 |
|
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
- |
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
5 |
3 |
7 |
|
|
3:0 |
|
V.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
- |
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
2 |
-7 |
10 |
8 |
|
3:1 |
|
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
- |
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
-3 |
-2 |
-3 |
|
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
(B) SKUPINA
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
0 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
3_1 |
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
|
|
3:0 |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
|
12:0 |
4 |
1 |
3_3 |
|
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
|
0:3 |
|
3:2 |
3:2 |
0:3 |
|
6:10 |
2 |
3 |
3_5 |
|
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
0:3 |
2:3 |
|
1:3 |
2:3 |
|
5:12 |
0 |
5 |
3_4 |
|
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
0:3 |
2:3 |
3:1 |
|
2:3 |
|
7:10 |
1 |
4 |
3_2 |
|
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
|
0:3 |
3:0 |
3:2 |
3:2 |
|
|
9:7 |
3 |
2 |
3_ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0:0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
I.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
- |
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
-6 |
-5 |
-4 |
|
|
0:3 |
|
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
-3 |
7 |
-10 |
-8 |
|
1:3 |
|
II.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
|
|
|
|
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
- |
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
-8 |
15 |
8 |
-7 |
13 |
3:2 |
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
- |
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
3 |
3 |
5 |
|
|
3:0 |
|
III.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
-1 |
-2 |
-3 |
|
|
0:3 |
|
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
-8 |
7 |
9 |
-5 |
-7 |
2:3 |
|
IV.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
0 |
- |
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
|
|
|
|
|
|
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
- |
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
2 |
3 |
3 |
|
|
3:0 |
|
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
- |
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
9 |
-6 |
8 |
-5 |
9 |
3:2 |
|
V.kolo |
1.set |
2.set |
3.set |
4.set |
5.set |
výsledek |
|
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
- |
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
-8 |
-11 |
9 |
6 |
-7 |
2:3 |
|
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
- |
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
-1 |
-8 |
-5 |
|
|
0:3 |
|
skupina A |
1 |
Q |
2 |
Q |
3 |
Q |
4 |
Q |
B 1. |
Q |
B 2. |
|
|
|
1_ |
A |
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
1 |
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
3 |
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
|
2_ |
B |
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
4 |
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
2 |
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
|
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
3_ |
C |
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
2 |
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
3 |
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
|
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
skupina B |
A 3. |
Q |
A 4. |
Q |
1 |
Q |
2 |
Q |
3 |
Q |
4 |
Q |
5 |
6 |
1_ |
A |
|
|
|
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
|
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
|
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
|
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
|
2_ |
B |
|
|
|
|
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
|
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
|
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
|
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
3_ |
C |
|
|
|
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
|
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
|
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
|
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
|
|
Osmifinále |
|
Čtvrtfinále |
|
Semifinále |
|
Finále |
1 |
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
3 |
|
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sosnovec Martin (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Růžička Daniel (Sokol Malín) |
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reimann Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
5 |
|
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fuchsová Kateřina (Sokol Zbraslavice ) |
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Líska Jakub (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
7 |
|
- |
|
|
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Cendelín Filip (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
9 |
|
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Förster Vojtěch (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
11 |
|
Smetana Filip (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nácovský Ondřej (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
13 |
|
Förster Tomáš (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Čebiš Patrik (Sokol Velký Osek) |
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
15 |
|
- |
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Babka Dominik (SKC Zruč nad Sázavou) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osmifinále |
|
Čtvrtfinále |
|
Semifinále |
|
Finále |
1 |
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
|
|
|
|
3 |
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Řezníček Jan (Sokol Čáslav ) |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kurtej Tomáš (Sokol Malín) |
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fuchsová Adéla (Sokol Zbraslavice ) |
|
|
5 |
|
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
|
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
Loužil Rostislav (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Čebišová Linda (Sokol Velký Osek) |
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
|
|
|
|
7 |
|
Procházka David (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
3/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Musil Vít (ST Euromaster Kolín) |
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
9 |
|
Malimánek Petr (TJ Církvice ) |
|
|
|
|
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kratochvíl Šimon (Sokol Čáslav) |
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
|
|
|
|
11 |
|
Čermák Roman (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Uher Ondřej (TJ Církvice ) |
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
|
|
13 |
|
Veverková Karolína (Sokol Malín) |
|
|
|
|
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Loužil Tomáš (Sokol Uhlířské Janovice ) |
|
3/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
|
|
|
|
15 |
|
Jírovský Miloš (Sokol Čáslav) |
|
|
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Uhrová Tereza (TJ Církvice ) |
|
3/0 |
|
|
|
|
|
|