Přehled

Seznam
Skupiny AB
Skupiny CDE
Konečné pořadí


List 1: Seznam


Jméno (zkrácené) Celé jméno Narozeni Oddíl
1 Babka Babka Dominik 2005 SKC Zruč nad Sázavou
2 Reimann Reimann Jakub 2007 Sokol Čáslav
3 Smetana Smetana Filip 2005 Sokol Čáslav
4 Cendelín Cendelín Filip 2008 SKC Zruč nad Sázavou
5 Sosnovec Sosnovec Martin 2006 Sokol Čáslav
6 Nácovský Nácovský Ondřej 2007 SKC Zruč nad Sázavou
7 Čebiš Čebiš Patrik 2006 Sokol Velký Osek
8 Fuchsová Fuchsová Kateřina 2006 Sokol Zbraslavice
9 Uhrová Uhrová Tereza 2005 TJ Církvice
10 Hovorka Hovorka Marek 2005 Viktoria Radim
11 Förster T. Förster Tomáš 2009 SKC Zruč nad Sázavou
12 Růžička Růžička Daniel 2006 Sokol Kutná Hora

List 2: Skupiny AB

Skupina A Babka Cendelín Sosnovec Fuchsová Uhrová Růžička body místo
Babka XXX 3:0
(3, 4, 4)
3:0
(5, 6, 2)
3:0
(4, 4, 3)
3:0
(5, 6, 3)
3:0
(7, 6, 1)
10 1.
Cendelín 0:3
(-3, -4, -4)
XXX 3:0
(9, 7, 5)
3:2
(3, 10, -5, -8, 6)
3:0
(8, 5, 8)
0:3
(-8, -6, -3)
8 3.
Sosnovec 0:3
(-5, -6, -2)
0:3
(-9, -7, -5)
XXX 1:3
(-8, -6, 12, -5)
1:3
(-8, -6, 3, -4)
2:3
(9, -4, 9, -11, -3)
5 6.
Fuchsová 0:3
(-4, -4, -3)
2:3
(-3, -10, 5, 8, -6)
3:1
(8, 6, -12, 5)
XXX 3:1
(-10, 6, 9, 5)
1:3
(6, -11, -7, -2)
7 4.
Uhrová 0:3
(-5, -6, -3)
0:3
(-8, -5, -8)
3:1
(8, 6, -3, 4)
1:3
(10, -6, -9, -5)
XXX 0:3
(-8, -8, -5)
6 5.
Růžička 0:3
(-7, -6, -1)
3:0
(8, 6, 3)
3:2
(-9, 4, -9, 11, 3)
3:1
(-6, 11, 7, 2)
3:0
(8, 8, 5)
XXX 9 2.









Skupina B Reimann Smetana Nácovský Čebiš Hovorka Förster T. body místo
Reimann XXX 3:0
(10, 6, 7)
3:1
(9, 9, -9, 6)
3:0
(2, 4, 4)
3:0
(9, 9, 7)
3:1
(5, -8, 4, 9)
10 1.
Smetana 0:3
(-10, -6, -7)
XXX 0:3
(-2, -9, -8)
2:3
(8, -9, -12, 9, -9)
0:3
(-7, -9, -10)
2:3
(-4, -7, 11, 8, -10)
5 6.
Nácovský 1:3
(-9, -9, 9, -6)
3:0
(2, 9, 8)
XXX 3:0
(9, 7, 9)
3:1
(-9, 5, 7, 7)
0:3
(-6, -7, -14)
8 2.
Čebiš 0:3
(-2, -4, -4)
3:2
(-8, 9, 12, -9, 9)
0:3
(-9, -7, -9)
XXX 2:3
(8, -9, 5, -7, -6)
0:3
(-6, -9, -6)
6 5.
Hovorka 0:3
(-9, -9, -7)
3:0
(7, 9, 10)
1:3
(9, -5, -7, -7)
3:2
(-8, 9, -5, 7, 6)
XXX 3:1
(3, -6, 7, 7)
8 3.
Förster T. 1:3
(-5, 8, -4, -9)
3:2
(4, 7, -11, -8, 10)
3:0
(6, 7, 14)
3:0
(6, 9, 6)
1:3
(-3, 6, -7, -7)
XXX 8 4.

List 3: Skupiny CDE

o 1. - 4. místo:




Skupina C Babka Nácovský Reimann Růžička body místo
Babka XXX 3:1
(8, -9, 6, 5)
3:2
(5, -4, -9, 8, 8)
3:0
(7, 6, 1)
6 1.
Nácovský 1:3
(-8, 9, -6, -5)
XXX 1:3
(-9, -9, 9, -6)
3:2
(7, 4, -13, -5, 8)
4 3.
Reimann 2:3
(-5, 4, 9, -8, -8)
3:1
(9, 9, -9, 6)
XXX 0:3
(-9, -8, -7)
4 4.
Růžička 0:3
(-7, -6, -1)
2:3
(-7, -4, 13, 5, -8)
3:0
(9, 8, 7)
XXX 4 2.







o 5. - 8. místo:




Skupina D Cendelín Förster T. Hovorka Fuchsová body místo
Cendelín XXX 3:0
(7, 4, 8)
0:3
(-7, -7, -7)
3:2
(3, 10, -5, -8, 6)
5 3.
Förster T. 0:3
(-7, -4, -8)
XXX 1:3
(-3, 6, -7, -7)
0:3
(-6, -8, -5)
3 4.
Hovorka 3:0
(7, 7, 7)
3:1
(3, -6, 7, 7)
XXX 2:3
(-9, 8, 10, -6, -8)
5 1.
Fuchsová 2:3
(-3, -10, 5, 8, -6)
3:0
(6, 8, 5)
3:2
(9, -8, -10, 6, 8)
XXX 5 2.







o 9. - 12. místo:




Skupina E Uhrová Smetana Čebiš Sosnovec body místo
Uhrová XXX 3:2
(-6, -5, 8, 8, 17)
1:3
(4, -5, -6, -7)
3:1
(8, 6, -3, 4)
5 2.
Smetana 2:3
(6, 5, -8, -8, -17)
XXX 2:3
(8, -9, -12, 9, -9)
0:3
(-7, -7, -1)
3 4.
Čebiš 3:1
(-4, 5, 6, 7)
3:2
(-8, 9, 12, -9, 9)
XXX 3:0
(10, 9, 13)
6 1.
Sosnovec 1:3
(-8, -6, 3, -4)
3:0
(7, 7, 1)
0:3
(-10, -9, -13)
XXX 4 3.

List 4: Konečné pořadí

Konečné pořadí
1. Babka Dominik 2005 SKC Zruč nad Sázavou
2. Růžička Daniel 2006 Sokol Kutná Hora
3. Nácovský Ondřej 2007 SKC Zruč nad Sázavou
4. Reimann Jakub 2007 Sokol Čáslav
5. Hovorka Marek 2005 Viktoria Radim
6. Fuchsová Kateřina 2006 Sokol Zbraslavice
7. Cendelín Filip 2008 SKC Zruč nad Sázavou
8. Förster Tomáš 2009 SKC Zruč nad Sázavou
9. Čebiš Patrik 2006 Sokol Velký Osek
10. Uhrová Tereza 2005 TJ Církvice
11. Sosnovec Martin 2006 Sokol Čáslav
12. Smetana Filip 2005 Sokol Čáslav