Kavalier Sázava A

12.kolo : Kavalier Sázava - So Velké Popovice 10 : 6
 Stolní tenisté Sázavy, kterým po první polovině patřila devátá příčka tabulky, přivítali na domácích stolech pátý celek průběžné tabulky - Sokol Velké Popovice. Vstup do druhé poloviny soutěže vyšel domácímu týmu nad očekávání dobře, neboť zvítězil v obou zahajovacích čtyřhrách a to v obou případech bez ztráty jediného setu. V úvodních dvouhrách sice Nevřela podlehl Lukáši Rochowanskému a Janata nečekaně Tisoňovi, ale Daneš si poradil bez ztráty setu s Pavlem Rochowanským a Oborník stejným rozdílem skore s Řejhou,čímž byl dán po první sérii dvouher stav 4 : 2 pro Sázavu. Domácí si v dalších fázích utkání udržovali mírné vedení hlavně zásluhou Janaty a infarktových koncovek Nevřely v rozhodujících pátých setech proti Řejhovi a Tisoňovi a stav utkání byl před poslední sérií dvouher 8 : 5 pro domácí. Devátý bod Sázavy připojil Janata, po vítězství nad L.Rochanovským a o desátý - vítězný bod se postaral Nevřela po výhře nad P.Rochanovským, přičemž Daneš již před koncem tohoto zápasu jistil vítězství po výhře nad Řejhou.

Body Sázavy : Janata 3, Nevřela 3, Daneš 1, Oborník 1, 2 x čtyřhra
Body V.Popovic : L.Rochowanski 3, Tisoň 2, P.Rochowanski 1, Řejha 0