Kavalier Sázava A

3. kolo: Kavalier Sázava - Slavoj Praha 7 : 10
 V Sázavě se o víkendu představily další dva pražské celky. V páteční předehrávce přivítala Sázava pražský Slavoj. Body za úvodní čtyřhry si oba týmy rozdělily a hned v úvodní dvouhře překvapil domácí Růžička výhrou nad favorizovaným Mottlem v poměru 3 : 0 na sety.Nevřela, ale podlehl Novotnému a když Táborský, který nastoupil zanemocného Daneše promarnil 2 mečboly ve 4.setu v utkání s Pospíšilem, začalo se utkání pro domácí vyvíjet nepříznivě. V další fázi Janata, který nastoupil s bolestmi zad prohrál s Pospíšilem a hosté se dostali do vedení 4 : 7. Domácí ještě stačili srovnat na 7 : 7, ale to byla z jejich strany pouze labutí píseň a koncovka se hrála již v režii hostů. Hosté se v utkání prosadili hlavně kolektivním výkonem. Oslabení domácí nepodali dobrý výkon a ztráta bodů z domácího prostředí může hodně mrzet. Pochválit lze jen domácího Růžičku, ke kterému se ale v jeho snaze nikdo další z domácích nepřidal.
Body Sázavy : Růžička 3, Janata 2, Nevřela 1, Táborský 0, 1 x čtyřhra
Body Slavoje : Mottl 3, Pospíšil 3, Novotný 3, Šmatlák 0, Hyršl 0, 1 x čtyřhra

2. kolo: Kavalier Sázava - El Niňo Praha E 5 : 10
 V sobotním utkání se v Sázavě představil tým z pražské Kotlářky. Tým, na jehož soupisce jsou hlavně mladí, nadějní hráči bude určitě patřit k favoritům soutěže a tyto předpoklady se také bohužel pro domácí brzy naplnily. Sebevědomým hostům vlastně vzdoroval jen domácí Janata a tak nebylo divu, že byl po chvíli na ukazateli skóre stav 3 : 8 ve prospěch hostů. Nevřelovi se v koncovce utkání ještě podařilo zvítězit nad Zaspalem, ale na výsledek utkání to nemělo žádný vliv. Poslední zápas mezi Janatou a 13letým Treglerem byl určitě oslavou stolního tenisu a oba borci sklidili potlesk domácího publika. Tregler ve vyrovnaném zápase zvítězil 12 : 10 v rozhodujícím pátém setu a ukončil tak trápení domácích.
Body Sázavy : Janata 3, Nevřela 1, Růžička 0, Betuštiak 0, 1 x čtyřhra
Body El Niňa : Tregler 4, Špaček 2, Plachý 2, Zaspal 1, 1 x čtyřhra