Kavalier Sázava A

12. kolo: Sokol Nusle - Kavalier Sázava 7 : 10
 Sázavští stolní tenisté vstoupili do prvního odvetného utkání razantně. Daneš s Nevřelou si poradili s dvojicí Šimeček-Nejedlý bez ztráty setu a protože Janata s Růžičkou povolili Pilnerovi s Hořejším set jediný, byl po čtyřhrách stav 0 : 2 pro hosty ze Sázavy. Janata ihned bez problémů přidal třetí bod Sázavy po vítězství nad Šimečkem a vše vypadalo na hladké vítězství Sázavy. Domácí ale zabojovali a šňůrou pěti vítězných zápasů otočili na 5 : 3 ve prospěch Nuslí. Růžička sice snížil po vítězství nad Pilnerem na 5 : 4, ale protože vzápětí Šimeček utekl v pátém setu Nevřelovi ze tří mečbolů, vedli domácí 6 : 4 a na ručník byli v tu chvíli hosté ze Sázavy. K obratu zavelel Janata,který nečekaně hladce přehrál Nejedlého a skóre srovnal Daneš, po vítězství nad Pilnerem. Šimeček sice poslal domácí ještě jednou do vedení 7 : 6 po celkem nečekaném vítězství nad Růžičkou, ale to byl,jak se později ukázalo poslední bod domácích. Nevřela nepovolil Hořejšímu ani set, Janata tradičně neměl velké problémy s Pilnerem, Daneš si podle očekávání poradil se Šimečkem a o úspěšnou koncovku se postaral Růžička, po nejtěsnějším vítězství v pátém setu nad Hořejším.Sázava si tak upevnila 2.místo v tabulce a příště jí čekají opět pražské El Nińo a Slavoj, tedy celky od kterých se Sázava dočkala v první polovině svých jediných dvou proher.
Body Nuslí : Šimeček 2, Hořejší 2, Nejedlý 2, Pilner 1
Body Sázavy : Janata 3, Daneš 2, Růžička 2, Nevřela 1, 2 x čtyřhra